Голубец• Изменено 2 часа назад

Пусть мужчин забирают ТЦК.

В Запорожье был опрос на улице, м женщина пенсионного возраста ответила что ТЦК правильно делают что ловят мужчин. Так как мужчины не идут добровольно защищать родину. И силу применяют, это тоже правильно. Как вам такое мнение? Неужели у нас ещё остались такие люди?

https://youtube.com/shorts/q5-LejflYeg?si=woP2kVpL...
автор Голубец • 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Вся нация за истребление (как ни крути, а участие в войне это не процветание), тогда вопросы к самой нации. А точнее, вопросов тогда нет.
Совершенно верно что мешает с оружием развернутся в обратную сторону?
Небалувана Галя• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Я слышала от женщин, что да, ’воевать и не сдаваться’, а сыновья за границей. На предложение, что может, они вернутся и поучаствуют, наступала тишина.

Но, в принципе, здесь никто и не имеет целью справедливость, иначе, проведено было бы всенародное открытое голосование кто ’за’ продолжение, НО.... с обязательным участием в этом продолжении независимо от пола, возраста и здоровья - вот кто голосует, тот и идет на передовую. Это был бы самый честный опрос и самое истинное мнение.

Но, повторюсь, это не является целью.
Полностью согласна
Но патриотизм заканчивается там где начинаются личные интересы
Kidstaff Bot• 1 час назад
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Стешк@• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
У мене розділяється думка. Мені соромно,що мій син і чоловік сидить вдома. А з іншої сторони,то хто захистить??? Хтось ще має воювати. А з третьої сторони,який бардак в країні,як тільки дістала ця брехня....
Що захищати? Можливість міндічам грабувати країну?

Невже прозріння не наступило? Ті, хто грабують, їм не загрожує війна, а опісля вони потиснуть руки партнерам з росії, сша і європи і будуть жити далі. За це ще є в когось бажання віддавати своїх синів і чоловіків?

Мені цього не зрозуміти ніколи..

На початку була якась іллюзія, зараз стільки відкрилось, що це навіть не приховують. А от закони, які втіхаря протягують якраз приховують.
І коли ціль кількості населення буде досягнута, то ті, що лишаться в живих прозріють і прокинуться в північній кореї 2.

Виходить, наш народ сам хоче вибрати того, хто нас буде грабувати чи що? І за це гине
Shmotochka__• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
Не кем не будут воевать. Что за идиотская постановка вопроса. Нам не нужна война, народ устал и задолбался выживать при таких условиях, пусть подписывают мир на тех условиях, что сейчас и останавливают этот геноцид украинского народа.
Я питала людину,яка бачить в перспективі довготривалу війну. Мені також не потрібна війна і моєму оточенню не потрібна війна,в тому числі і тим,хто зараз воює.
Стешк@• 1 час назад
Ответ дляКоханозадовільна
Они не собираются этого делать, зачем, если такая им выгода от войны. Набрали сотни тысяч шакалов себя защищать и жируют дальше
Вседозволенность набирает обороты и, как следствие, оно же цель - убирают средний класс, конституционные права, сокращают народ (Игорь Беркут говорил, что ’хозяевам’ Украины не нужно столько дармоедов, максимум 5 млн), увеличивается пропасть между богатыми и бедными.

Если не вмешаются какие-то силы, не прозреем мы сами, то я нам в скором будущем не завидую.

Кста, Юля говорила уже про воду, что пытаются продвинуть закон и она не будет принадлежать людям, как данность. Как думаете, у них получится?
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляМаю сечі
Та і ті нічого не винні, особливо вам
І хто їх там тримає?
Falcon82• 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Скажу більше, серед пересічних громадян є ще чимало тих, хто вірить у нашу неминучу перемогу. Далеко не всі можуть пояснити, що це взагалі таке, але вони в неї вірять.
І ці громадяни точно не в ЗСУ і навіть не волонтери
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Интересно, если бы женщину поблагодарили за ее гражданскую позицию и тут же пригласили в бусик и на передовую - как думаете, ее мнение бы изменилось или она осталась бы верна своим убеждениям?

Это было бы самое верное решение и мы бы имели самую мотивированную армию. Не будем рассуждать, что женщина пожилая и не здоровая - НИКАКИХ ИСКЛЮЧЕНИЙ, в Германии воевали старики и дети, да и на передовой здоровых людей нет уже через месяц.
Ловите такую женщину.*****Мої права порушили…

Багато хто бачив моє інтерв’ю і читав публікації з історією про незаконний розшук ТЦК. Дякую Суспільному, що зацікавилися і розповіли цю історію. Так я дізналася, що не одна така (нас вже 5 постраждалих), і що це схема, яку побудували ТЦК, порушуючи наші конституційні права статті 19, 32, а також статті 1, 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та офіційну позицію Міністерства оборони України про те, що обов’язковому військовому обліку підлягають лише жінки, які мають медичну або фармацевтичну освіту; та Закон України «Про захист персональних даних».

Майже рік тому, я з´явилась на військовому обліку НЕЗАКОННО, весь цей час, я писала запити і чекала, що помилку виправлять. Я не ховалася, не порушувала закон, не «ухилялася» — жила в Україні, офіційно працювала, платила податки, донатила на ЗСУ, діяла в межах чинного законодавства. Але шевченківський ТЦК у місті Харкові вирішив, що може зробити з мене злочинницю.

Мене НЕЗАКОННО внесли до реєстру військовозобов’язаних і НЕЗАКОННО оголосили в розшук, потім НЕЗАКОННО призначили штраф (скрін додала). Увесь цей час я вірила, що це помилка і її виправлять.

Але ні, Шевченківський ТЦК з головою Голдобіним Іван Івановичем та заступником начальника Харківський обласний ТЦК та СП Шапкою Олексієм вирішили піти далі — і порушити не лише Конституцію України, а й Закон «Про захист персональних даних».

Після звернень телефоном, листами я нарешті отримала відповідь (скрін додала): усе в межах закону, порушень немає, а перевірити «законність» внесення моїх даних до реєстру вони не можуть через те, що дані були загублені.

І з військового обліку зняти мене ТЦК не можуть. Бо, доведи, що ти туди не ставала і була внесена незаконно. В законі не прописані випадки виключення осіб з військового обліку, які були внесені туди НЕЗАКОННО. Вдумайтесь: немає правових підстав виключити з обліку людину, яка там не повинна бути.

Поки це все триває, я збираюся з думками і готуюся до суду, бо інакше не можу довести, що я не злочинець.

Цікаво, що після звернення до ТЦК я надала свої дипломи — вони зняли з мене розшук і штраф, тобто фактично визнали, що незаконно зробили мене «порушницею», але з військового обліку зняти відмовилися.

Для всіх, ще раз: я — жінка без медичної чи фармацевтичної освіти, ніколи добровільно не ставала на військовий облік, НЕ давала згоди на використання своїх персональних даних і передачу їх третім особам.

Мої дані НЕЗАКОННО використали, спотворили (дописали ВЛК, яке я ніколи не проходила — скрін додала), розповсюдили неправдиву інформацію і звинуватили мене в адміністративному правопорушенні.

Чи хочу я жити в державі, де якийсь ТЦК вирішує, що ти ніхто, і робить із твоєю приватною інформацією що хоче, а Міноборони та обласний ТЦК це прикривають?

Ні. Вперше з початку повномасштабного вторгнення я не хочу тут жити.

І так, я не боюся бути мобілізованою, я боюсь жити там, де права людині і Конституція - це ніщо.

Там де керівник банку відкриває приватні дані і публічно ображає клієнтку.
Я боюсь, коли не знаю, де і коли ТЦК використає мої персональні дані, оголосять злочинницєю чи ’повісять’ на мене кримінальний злочин.

Репости вітаються...
Falcon82• 1 час назад
Ответ дляМаска-0b9f

Репости вітаються...
Ну з почином...
Елена1265• 1 час назад
Есть женщины, которых обидели мужчины и они их ненавидят. Ничего удивительного на самом деле
Маска-0b9f• 1 час назад
Ответ дляFalcon82
Ну з почином...
Так вона ж не боїться бути мобілізованою,але на облік поставили незаконно.Тому не піде
Елена1265• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Ну значит у бабушки своих сыновей призывного возраста нет или они не в Украине. Её не мобилизуют, переживать нечего. Так чего не посылать на фронт других ? А вот если бы ТЦК пенсионерок хватало и на фронт посылало. Вот тут воплей у пенсионерки было бы выше крыши )
Либо она их не любит. У моего друга мать пришибленная, постоянно ему говорила, что хочет, чтоб его ТЦК забрали
Елена1265• 1 час назад
Ответ дляМаю сечі
Хто вже ’відправив’ своїх синів, той також хоче, щоб їх хтось міняв, а не вони там місяцями сиділа на позиціях
Те, кто отправил своих сыновей тоже хотят, чтоб и других отправили, чтоб им не так обидно было, что только их дети воюют. Это зависть
Елена1265• 1 час назад
Ответ дляСтрахованная
А у бабушки той кто-то служит, защищает страну или она так сказала чтобы перед корреспондентами выслужиться, а у самой внучок или сынок дома под боком находится и на улицу ни ногой?
Может она как Мосейчук - ее дети за границей и это был их выбор
Falcon82• 1 час назад
Ответ дляМаска-0b9f
Взагалі не смішно. Ви теж не підете. Ніколи
Елена1265• 1 час назад
Ответ дляAmalpi
если будет соцопрос, 90 % точно за ловлю окажется, кто бы сомневался
Только в том случае, если результат этого соцопроса будет рисоваться так же, как и другие
Стешк@• 57 минут назад
Ответ дляМаска-0b9f

Репости вітаються...
’я не боюся бути мобілізованою, я боюсь жити там, де права людині і Конституція - це ніщо’ - какое-то противоречие, не находите?
Бути насильно мобілізованою - це обов´язок..? самій піти - право.?
чаревна• 52 минуты назад
Когда куры порумнеют и поймут, что пока идёт война, будет идти мобилизация.
Вы б не против тцк выступали, а за прекращение войны.
Vika-N• 26 минут назад
Ви краще запитайте у тих, хто зараз на передовій стоїть.
автор АдляВасЯникто • 25 минут назад
Ответ дляVika-N
Пусть не стоят
Vika-N• 25 минут назад
Ответ дляАдляВасЯникто
Пусть не стоят
І?
Маска-0b9f• 14 минут назад
Ответ дляFalcon82
Смішно.Тому,що раніше вона ніяких порушень мобілізації в Україні не бачила.А от як порушення зачепили її,то вона відразу навіть жити в Україні перехотіла.Як там кажуть - понимание приходит только через собственную боль.Это тот случай
И я не пойду,вы угадали.