Невгамовна сила• 23 марта в 13:16
Київський авіаційний фаховий коледж. Поділіться досвідом/відгуками
можливо ви/ваші діти/друзі/родичі навчались у цьому коледжі.
фах : інженерія ПЗ
буду вдячна за інформацію
фах : інженерія ПЗ
буду вдячна за інформацію
Хвець-тець• 23 марта в 13:31
Ответ длялаМпочка
Яка мета вступу в коледж? Інженером пз після коледжу не станеш.
Я вас умоляю, какая там цель. Дитятко не тянет учёбу в школе, поэтому добудут до 9 класса как нибудь, а дальше только колледж. Ну вот и пытается маман придумать сыначке профессию, так как сам он истествинна не знает кем хочет быть.
Бабайко• 23 марта в 13:35
Ответ дляХвець-тець
Толку в школе просиживать,если можно получить профессию
Хвець-тець• 23 марта в 13:36
Ответ дляБабайко
Когда ребёнок туповат, то в школе просиживают. Другие дети там учатся.
Бабайко• 23 марта в 13:38
Ответ дляХвець-тець
И в колледже учатся. Кто хочет учиться,тот это делает где угодно
лаМпочка• 23 марта в 14:10
Ответ дляБабайко
Якби це були харчові технології чи медсестринство, то це була б професія. А ’інженер пз’ це лише назва. Ясно ж, що після закінчення коледжа людина не має права працювати інженером
лаМпочка• 23 марта в 14:13
Ответ дляБабайко
Хто хоче вчитися, той здатен на вищу освіту і не буде зайвий рік втрачати в коледжі.
Просто коледжі настрочили нереальних назв освітніх програм і продають невибагливим споживачам пустушку, яка не має ніякого практичного застосування.
Невгамовна сила
• 23 марта в 14:55
оце читаю вас , порадники та порадниці. Роблю висновок, що кожний/кожна пише, відштовхуючись від своєї ситауції. Може деяким лише поспівчувати. Ви нещасні ’яжемамки’
дитина моя вже кілька років вивчає розробку ПГ. його бажання - моя відповідальність вчасно оплачувати ці курси.
чому після 9 хоче ? не тому що не тягне школу, а тому шо зараз після 9 класу ще 3 роки вичтися, і поки його однокласники будуть в школі він здобуде знання , поки вони вступлять і закінчать на 1 курс інститутів/універів, він вже буде мати перший диплом бакалавра. і саме важливе це знання і практику, далі планує працювати вже. і універ - для корочки, щоб вища освіта була.
такий висновок моєї дитини.
Тож пирскайте ядом і далі.
всім добра.
такий висновок моєї дитини.
Тож пирскайте ядом і далі.
всім добра.
Шалена красуня• 24 марта в 12:32
Ответ дляНевгамовна сила
такий висновок моєї дитини.
Тож пирскайте ядом і далі.
всім добра.
такий висновок моєї дитини.
Тож пирскайте ядом і далі.
всім добра.
Забийте на них. У мене якраз той випадок, коли дитина вчиться посередньо, але й не на двійки, і просто не хоче ходити в школу. Тому також подумуємо над коледжем чи технікумом. Племінник пішов вчитися на юридичний в коледж, а потім в універ хоче продовжити навчання. Тут же одні мамки геніальних дітей, ще й міліонерші, діти в них тільки закордоном навчаются в універах, все міряються своїми вундеркіндами