Ms. Искренность• Изменено 1 час назад
Ваша мама в дитинстві говорила вам, що вважає свій шлюб невдалим?
Або ваше народження було помилкою? А життя взагалі нещасливим?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, неодноразово
Так, 1-2 рази
Ні
Результат
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Наоборот показала пример счастливого брака. Брак идеальный, благодаря тому что папа идеальный
Обращеница• 1 час назад
Вони розлучились коли мені було 8, сварились часто, але мене любили шалено.
Джавеліна• 1 час назад
Вы что? Моя мама члэкыня культа святой мотни. Ее брак идеальнее чем у покойной королевы Великобритании.
Джавеліна• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
казала ’В кого ти така вдалась. Я такою не була’
Моя в мои 40 сказала, что она в мои годы выглядела лучше чем я. Это была очень важная для меня информация
Дружная семейка• 1 час назад
так, казала, батько випивав, гуляв, не могли розійтись - вона з маленько містечка, житла нема, освіта - училище, жили і мучалися
Админко• 1 час назад
Шлюб невдалий. Не казала мабуть. Але я це бачила все життя.
Я - бажана донька
маска Ілона• 1 час назад
Ні я була дуже бажаною дитиною.
Те що мама була не щасливою у шлюбі дізналась вже коли виросла
Говорю відверто• 1 час назад
Но говорит только за замужество что она несчастна , за детей не говорит , но чуть что в слезы я ради вас жила все ради вас мунипулятор
Пульт от линолеума• 1 час назад
Мої батьки розлучилися, коли мені був рік.
Ясна річ, не від того, що були у щасливому шлюбі.
Свисток ля-минор• 1 час назад
Да, говорила, еще отца по фамилии называла «ой, Иванов он такой сякой», моей младшей сестре рассказывала что хотела сделать аборт, но ее уговорили сестра отца и свекровь на ее рождение. Постоянно говорила, что «хитрожопые» уговорили ее родственники мужа на рождение второго ребенка, чтоб связать по рукам и ногам, а сама сестра отца родила только одного ребенка (сразу после его рождения поставила спираль). Говорилось это с таким сожалением - нам, детям((( что сестра что я «образцово-показательные» - отличницы, красавицы, никогда забот не доставляли. К чему эти разговоры? Причем мама нас любила и любит, знаю что и жизнь отдаст, но такие разговоры были
Р.S. Сейчас идеальная бабушка, очень помогает и мне и сестре с ребенком, но всегда нам с сестрой давала установку «никаких двоих детей- идеально 1 ребенок в семье». Не знаю, это причина или нет, но я реально не хочу второго ребенка как и сестра
АгатаХристя• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Моя мені завжди ’ти така як твій батько!’, а його вона ледве терпіла...
Админко• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
А що не так?
Невже у жінки в ті часи були такі ж можливості виховувати дітей самотужки, як і у чоловіків???
Бибер-анонимер• 1 час назад
Нет, никогда такого не говорила, я росла в счастливой семье, я была папиной доцей, постоянно со мной возился...папы нет уже три года, очень скучаю...
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляАгатаХристя
мені теж так казала. З батьком вони були розлучені і ми не спілкувались. Вона бачила його в мені і докоряла.
Одні думки• 1 час назад
Брак был действительно неудачным, отец был нарциссом и садистом. Но она всегда говорила : это всетаки отец. В потом : я ради вас терпела. Ненавижу когда так говорят. А потом в 65 развелась, начала жить, как она говорит. А что мы всю жизнь мучались и были никому не нужными плевать, гнобил нас в б жизнь, а она молчала, она ж натерпелась ради нас, чтоб у нас был отец.
Питань нема• 1 час назад
Ми з братом й так бачили з дитинства, що батьки нешасливі в шлюбі. Тато випивав, були драки, сидіння на вулиці до 24.00 доки він не засне. В дитинстві мама у пориві гніву могла мені сказати, що я татків виродок, їх порода.
Админко• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
Ну так ви з 18 років можете жити своє успішне і щасливе життя. В чому проблема?
За матір би пораділи, що вона хоч на старість видихне
Спасу мир• 1 час назад
Постійно. Батько алкоголік запойний, мати кар´єристка. Я завжди була зайва. З дитинства думала, що мене в пологовому переплутали, що це не моя родина.
Спасу мир• 1 час назад
Ответ дляАдминко
Для того щоб з 18 жити своє успішне і щасливе життя,старт в людини мав бути іншим. Фінансовий, емоційний і психологічний. Ви неуважно читаєте. Чого раптом вона має радіти за матір? Матір жила, як вважала за потрібне
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляАдминко
Серьезно? Он каждый праздник заставлял маму звонить, плакал , чтобы мы приехали, папа так хочет, ко всем дети приедут( 130км). А когда приезжали все не так: сидим не так, машину поставили не так, шашлык не такой . В три года сын разбил вазу ( напольную). , так мы разрушители и выгнал нас зимой из дома. А потом опять сопли слезы, папа скучает , приедь.
Спасу мир• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Це жахливо,я вас чудово розумію, що вам доводилось переживати.
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляСпасу мир
Спасибо. Вы меня поняли.
Админко• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
Так ви доросла жінка їхали і слухали це. Все це- Ваші свідомі рішення. До чого тут мама?
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляСпасу мир
дякую. в мене був чудовий вітчим, з яким були кращі відносини ніж з мамою.
Коли мама залишилась одна, то багато висновків зробила про мене і своє життя. Вибачалась і плакала. Але що ж зробиш - це вже прожито.
Спасу мир• 1 час назад
Ответ дляАдминко
До того що ця доросла жінка, травмована цією родиною. Терапія потребує великих грошей і ми тягнемо через все життя ці травми і не завжди з ними справляємося. Щоб хтось, як ви, нам приходив і розповідав що ми маємо відчувати і як себе вести.
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляАдминко
Вы ж всего не знаете . А сколько раз она «уходила» от него? А куда уходила ? К нам естественно. Он ее отлупит и муж ( мой ) едет забирает ее. Мне ее выгнать надо было? И каждый раз она говорила « как нам поступить?» Не ей, а нам. И такая колотнеча всю мою жизнь.Они когда развелись выдохнула.