Дама_с_караваем• 24 марта в 17:15

Які документи потрібно для співбесіди США?

Не знайшла переліку в підтвердженні запису , написано лише про паспорт . Що реально потрібно брати?
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:17
Якої саме співбесіди?
автор Дама_с_караваем • 24 марта в 17:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Якої саме співбесіди?
Туристична віза
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:21
Паспорт
Фото
Підтвердження запису
Оплата збору
Додаткові документи, виписки з банку, право власності на нерухомість і тд, підтвердження причини візиту
автор Дама_с_караваем • 24 марта в 17:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Паспорт
Фото
Підтвердження запису
Оплата збору
Причини візиту це що мається на увазі, якщо віза туристична ?
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:21
Ответ дляДама_с_караваем
Ну, наприклад, ви все життя мріяли отримати фото біля Ліберті і це ваша мрія життя
автор Дама_с_караваем • 24 марта в 17:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну пояснення в мене є , але ж воно не документально підтверджене. І поїздка планується наступного року , тому не знаю, щоб можу їм надати
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:22
Ответ дляДама_с_караваем
Можливо запрошення від когось.
Також показати ваш звʼязок з Україною, що ви точно повернетесь
автор Дама_с_караваем • 24 марта в 17:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо запрошення від когось.
Ні , знайомих нема. Я вказувала в анкеті, що нема нікого у США
tereska• 24 марта в 17:26
У вас є зараз сімʼя (чоловік, діти, постійне офіційне працевлаштування)?
Навіть з запрошенням можуть одразу відмовити без пояснення причини, будьте до цього морально готові, але ця спроба теж коштує немалу суму.
Помидорина• 24 марта в 17:30
Никому сейчас не дают туристических виз в США. Друг два раза проходил и отказали. Притом у него в Украине очень много недвижимости и на счету он показал что есть около 50 тысяч долларов. Они сказали ’нет, ты попадешь в США и не захочешь уе
автор Дама_с_караваем • 24 марта в 17:30
Ответ дляПомидорина
Я не живу в Україні, тому думаю шанси вищі
МояХатаЗкраю• 24 марта в 17:31
Ответ дляДама_с_караваем
У вас є паспорт єс?
автор Дама_с_караваем • 24 марта в 17:31
Ответ дляtereska
Так, все є . Коштує 180 дол
Элька-Карамелька• 24 марта в 17:32
Ответ дляДама_с_караваем
Я тоже не живу, отказали 2 раза, документы вообще не смотрели никакие , кроме паспорта. Аа, и спросили когда я уехала их Украины.
Нічна ненажера• 24 марта в 17:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Паспорт
Фото
Підтвердження запису
Оплата збору
Якщо по роботі , на виставку?
Мушля з Криму• 24 марта в 17:38
Ответ дляЭлька-Карамелька
Бля, і мене в четвер запис до них( тепер щось супер хвилююсь, якщо вам двічі відмовляли. А у мене ще нюанс з фінансами. Я не працюю. І оплату всю проводить мій хлопець. Думаєте взагалі не сподіватись?
Тень льва• 24 марта в 17:38
Ответ дляДама_с_караваем
Вы подаетесь как гражданка Украины?
Тень льва• 24 марта в 17:39
Ответ дляМушля з Криму
Пути визового офицера неисповедимы)
Мушля з Криму• 24 марта в 17:41
Ответ дляДама_с_караваем
Так, все є . Коштує 180 дол
Ще вам треба попередньо на сайті пройти дуууже велике опитування. Після нього можна записатись на візит.
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:45
Ответ дляДама_с_караваем
При чому тут де ви живете?
Несу пургу• 24 марта в 17:45
Анкета и вменяемый план поездки
Не знаю никого у кого смотрели бы документы на недвижимость и прочее
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:45
Ответ дляПомидорина
Дають зараз туристичні візи. Для чого таке писати?
Жена брата Админа• 24 марта в 17:46
по моему опыту, решение по вашей визе готово еще до того, как вы приходите к визовому офицеру. И собеседование - это так, чисто формальность. У вас могут не спросить ничего и сразу дать положительное решение. А могут распрашивать 30 минут и отказать. Что с собой взять - та что хотите берите)) Может не потребоваться ничего. Я бы брала какие-то финансовые документы, если есть. Рабочие контракты. Приглашения. Билеты на концерт. Предыдущие визы и визы родстенников (например, мужа). То, что сейчас не дают визы - это вранье. Дают и не дают так же, как всегда было. Я лично знаю двоих людей, которые получили визы в прошлом месяце, собеседование было в Польше, люди сами из Украины
Несу пургу• 24 марта в 17:46
Ответ дляПомидорина
Дают
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:46
Ответ дляНічна ненажера
Якщо по роботі , на виставку?
Ну то робота дає вам підтвердження, там інший зовсім тип візи.
Жена брата Админа• 24 марта в 17:47
Ответ дляLove_Love_Love_
нет, это тоже виза В1\В2
Love_Love_Love_• 24 марта в 17:47
Ответ дляМушля з Криму
Як повезе, не думайте про це.
Мушля з Криму• 24 марта в 17:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Як повезе, не думайте про це.
Думаю, без офіційної роботи( шанси дуже маленькі
автор Дама_с_караваем • 24 марта в 17:57
Ответ дляМояХатаЗкраю
У вас є паспорт єс?
Ні
Ответ дляТень льва
Вы подаетесь как гражданка Украины?
Так