Золота орда• 24 марта в 17:21
Щорічне щеплення від сказу собаці - день в день треба повторювати?
Чи можна десь на тиждень пізніше?
В моїй хаті моя правда• 24 марта в 17:39
На місяць раніше. Подивіться в паспорті, у вас там є графа «дійсне до».
Якщо ви робили титри, маєте зробити щеплення вчасно аби вони залишалися чинними. Інакше будете перероблювати.
Золота орда
• 24 марта в 17:40
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Що за титри?
Тень льва• 24 марта в 17:56
Ми робимо раз в три роки , за день чи тиждень до закінчення попередньої
Квітка папороті• 24 марта в 17:56
Ответ дляЗолота орда
Що за титри?
Аналіз на наявність антитіл до сказу
Золота орда
• 24 марта в 18:07
Ответ дляКвітка папороті
Аналіз на наявність антитіл до сказу
Тобто якщо вони високі, то робити не треба? Ніколи не робили титри, ніхто не пропонував. Просто щорічно робимо щеплення і все....
В моїй хаті моя правда• 24 марта в 18:17
Ответ дляЗолота орда
Щеплення треба робити щороку.
Титри- це аналіз за результатами якого видають сертифікат і якщо ви плануєте виїжджати закордон, він потрібен. Якщо у вас є сертифікат про титри вам треба дуже пильно слідкувати за датами щеплень, щоб не прострочити щеплення, бо інакше чинні титри втрачають дійсність і треба робити наново, а це не дуже дешево і не дуже швидко.
Золота орда
• 24 марта в 18:36
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Щеплення треба робити щороку.
Дякую
Квітка папороті• 24 марта в 18:45
Ответ дляЗолота орда
Ні, робити щеплення потрібно в будь якому випадку. Титри потрібні при виїзді за кордон
Мандолина Бу• 24 марта в 23:20
Обычно делают чуть раньше или день в день.
Если сделаны титры и вакцинация просрочена - они анулируются. А анализ на них стоит нехило так.
Золота орда
• 24 марта в 23:40
Ответ дляМандолина Бу
Титров мы не делаем. Просто вакцинируем каждый год. Не понимаю, зачем титры.
Мандолина Бу• 24 марта в 23:48
Ответ дляЗолота орда
Это обязательное условие пересечения границы. Подтверждение того, что в ответ на вакцину иммунитет выработался.
Золота орда
• 25 марта в 00:19
Ответ дляМандолина Бу
Но мы не собираемся пересекать границу. То есть какой-то чисто медицинской причины делать вакцину день в день нет?
Мандолина Бу• 25 марта в 00:26
Ответ дляЗолота орда
Это надо уточнять у вета.
Мы тоже не собираемся, дай Бог, за границу, но тем не менее врач рекомедует вакцинировать немного ранее срока.
Также это только в нашей стране вакцинация от бешенства ежегодна. В других она имеет более долгий срок действия.
Правда, и, наверное, только у нас бешенство реально, достаточно буквально руку протянуть.