Играю_на_кларнете• Изменено 2 часа назад

Почула дещо від чоловіка на побаченні. Це нормально?

ʼЯ помітив, що ти розмовляєш суржиком. Для мене важливо, щоб ти говорила виключно українською, бо мені огидно слухати твою мову, просто до нудоти. Як відреагують мої знайомі і друзі коли це почують?ʼ
До слова, говорю я абсолютно нормально, єдине що, каюсь, проскакують російські слова (була російськомовною до 2022), того такий вінегрет виходить.
швидко закінчила наше побачення і пішла. Виходити на контакт немає бажання, хоча він пише і спілкується ніби нічого не сталось.
Може я занадто горда?
Знайомі 2 місяці.
Проня_Прокоповна• 1 час назад
’Чай дохльобуй і уй.буй’, ’щічки дуєм і пізд.уем’.
Вибирайте для нього будь яку на щирій українській!
Аннуитет• 1 час назад
Жирно
Перша скрипка• 1 час назад
тролятіна)
Невидимка• 1 час назад
Мені теж дуже не подобається коли людина саме спеціально розмовляє суржиком, це відчувається коли людина намагається розмовляти вірно, а які спеціально не хочуть говорити чисто.
Це як кіно оце українське нове ’ ти - космос ’ де герой розмовляє на суржику.
Я б сказала що я намагаюся розмовляти чисто, але іноді забуваю слова, що він скаже на це.
Куда ж без меня• 42 минуты назад
Как показывает практика, снобизм идёт в комплекте с кучей прочих тараканов .
Потому сразу нет.