Я не чарівниця вам• 26 марта в 13:13
Держава зараз на межі фінансової катастрофи.
Держава зараз на межі фінансової катастрофи, — нардеп Гетьманцев.
---
ЗА ЩО ЖИТИ СІМ"Ї?? ( і так уже поголовна економія..)
---
Вельшановна• 26 марта в 13:43
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Он все верно говорил,что именно вас смутило?
Он предлагал по сути федерализацию.И меня ни это смутило,а то что его вдруг стали нахваливать сторонники единой Украины и единого гос языка.
Дама_с_караваем• 26 марта в 13:43
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Им нужен Херсон и херсонская обл.
Повторюсь. Откуда у вас такое мнение? Почему вы так думаете?
Укр_жіночка• 26 марта в 13:46
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ужгород - Одеса , приїхали вчора в купейному вагоні , оплатили тільки постіль ). Звісно ж , придбали на початку продажу .
Київ Ужгород дає тільки плацкарт
Коли мовчу- приємна жінка• 26 марта в 13:46
Ответ дляДама_с_караваем
Действительно, почему...вы не в курсе,что часть херсонской области в оккупации и официально включена в состав рф? Они не выйдут оттуда,к сожалению.
Скоро_вчера• 26 марта в 13:46
Ответ дляВельшановна
Перспектива одна - грабь награбленное
При цьому до останнього ...
всемВсёИмного• 26 марта в 13:47
Ответ дляПеченюшка
Из-за того что парламент продался русским и саботирует решения - вы забыли добавить.
Саботує чиї рішення? Парламент самостійний законодавчий орган і до речі у нас парламентсько-президентська форма правління, а не навпаки.
всемВсёИмного• 26 марта в 13:48
Ответ дляДама_с_караваем
Мабуть з того, що вони вписали його у свою конституцію.
Дама_с_караваем• 26 марта в 13:49
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так Херсон и заявили, что хотят забрать. Одессу и Николаев почему?
Печенюшка• 26 марта в 13:50
Ответ длявсемВсёИмного
ну завтра придут люди с автоматами по приказу с верху, и не будет парламента.
И шо?
Вы реально думаете что руководство страны сдаст страну русне из-за какого-то там парламента?)))))))))))))))))
наивные и смешные, мечтайте.
Всех поставят на место - не переживайте.
И шо?
наивные и смешные, мечтайте.
Сколько_мне_лет?• 26 марта в 13:50
Ответ дляУкр_жіночка
Київ Ужгород дає тільки плацкарт
Одеса - Ужгород я провтикала по строкам . Їхала на верхній боковій в плацкарті , дуже незручно було , але ця поїздка покращила емоційний стан і дала сили жити далі в нашій реальності . Так що , якщо дали таку можливість , то краще нею скористатись .
БершкомангоЗар• 26 марта в 13:51
Ответ длявсемВсёИмного
Є таке старе американське прислів´я: ’дай негру палець, - він відбере всю руку’.
Так идите тушкой своей не отдавайте хрен пойми что
всемВсёИмного• 26 марта в 13:52
Ответ дляПеченюшка
И шо?
наивные и смешные, мечтайте.
И шо?
наивные и смешные, мечтайте.
То ще велике питання хто здає русні, бо той самий Міндіч це друг і партнер президента, а не депутат.
Коли мовчу- приємна жінка• 26 марта в 13:53
Ответ дляДама_с_караваем
Одесса ему не нужна, как исторический самобытный город, а нужна, чтобы сделать ее плацдармом для завоевания части Бессарабии и Молдовы. Он хочет одно большое Приднестровье. + Отрезать Украину полностью от моря
Дама_с_караваем• 26 марта в 13:54
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Где можно об этом почитать? Или это чисто ваше мнение?
АфродитаПетровна• 26 марта в 13:54
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А что он должен сделать, по вашему?
Тут вже майже в кожній темі виникає питання: а нащо він взагалі потрібен? Щоб оплески по закордонах збирати?
Коли мовчу- приємна жінка• 26 марта в 13:55
Ответ дляАфродитаПетровна
Вы думаете придёт Валера условный и договорится сразу же?)
Счастье_же_вот_оно• 26 марта в 13:56
Ответ длявсемВсёИмного
д.ра 🤦♀️
всемВсёИмного• 26 марта в 13:57
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
д.ра 🤦♀️
Я в вас не сумнівалась.
Вельшановна• 26 марта в 13:57
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Одесса ему нужна,чтобы отрезать Украину от моря и контролировать побережье.Приднестровье бонусом идёт.
Счастье_же_вот_оно• 26 марта в 13:57
Ответ длявсемВсёИмного
Я в вас не сумнівалась.
Типичная патриотка и расистка
Коли мовчу- приємна жінка• 26 марта в 13:58
Ответ дляВельшановна
от перестановки слагаемых сумма не меняется
всемВсёИмного• 26 марта в 13:58
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Типичная патриотка и расистка
Не я придумала це прислів´я.
Срочнокпсихологу• 26 марта в 13:59
Ответ дляМенее Более
Він ще сказав депутатам що все те збіговисько послане Україні Богом.
В наказание разве что...
АфродитаПетровна• 26 марта в 14:00
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А уявіть, що ви молодозелено, не розібравшись, вийшли заміж за наркомана та аб´юзера. Ви продовжите з ним жити, бо всі чоловіки однакові чи спробуєте розлучитися? Не відповідайте, питання риторичне.
Коли мовчу- приємна жінка• 26 марта в 14:02
Ответ дляАфродитаПетровна
Так у него кураторы есть,он же сам ничего не решает)
Бибер-анонимер• 26 марта в 14:07
Не бздіть,країна вже не перший раз на межі фінансової катастрофи,судячи з заголовків у тг-каналах.Так що ще багато разів Україна буде на межі різних видів катастроф. Я помітила,що такі заголовки в Україна онлайн,це не тільки про нашу країну,буває як надують з мухи слона,то не лізе ні в які ворота.
Телефон Рубика• 26 марта в 14:24
Ответ длявсемВсёИмного
Так Гетьманцев і Со все для цього самі зробили і продовжують робити.
Він це сказав в контексті, щоб рада прийняла поскоріше закони про посилення фіскальної політики в Україні, а не піклувався про добробут громадян. Вони хочуть скоріше дістати кредити від мвф і попилити, а дєпупанги не дають їм такої можливості. От і руки заламує на публіку
всемВсёИмного• 26 марта в 14:26
Ответ дляТелефон Рубика
То зрозуміло, бо під його керівництвом тільки те й робилося що підвищували податки, штрафи та акцизи.
ЯкаКраля• 26 марта в 14:48
Ответ дляПесиКот
Гетьманцев до виборів готується, тому й каже таке, хайпує на проблемах. От тільки но прочитала в новинах:
Партія Гетманцева випередила «Слугу Народу» — опитування SOCIS
Нова політична сила, яку пов’язують із Віталієм Кімом, Ігорем Тереховим, головою податкового комітету ВРУ Данилом Гетманцевим та головою Ради оборони Кривого Рогу Олександром Вілкулом, випередила партію «Слуга Народу» у рейтингу підтримки.
Опитування SOCIS, проведене 12-18 березня, показало: за умовну «партію Кіма–Терехова–Гетманцева–Вілкула» готові проголосувати 9,4% респондентів, тоді як «Слугу Народу» підтримують 7,9%. Таким чином, новий політичний проєкт вперше демонструє вищий електоральний результат порівняно з чинною владною партією.
Нова політична сила є третім за значенням конкурентом «Слуги Народу» за перетоками електорату — після політичних проєктів, пов’язаних із Валерієм Залужним та Кирилом Будановим. Це свідчить про формування нових симпатій у частини виборців, що орієнтуються на управлінські та «господарські» підходи.
В середу 25 березня голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія заявив: «Верховна Рада підтвердила, що може діяти в складних умовах», але констатував, що «є певні труднощі». Нардеп Ярослав Железняк був більш категоричним: в Раді нема голосів під урядові законопроєкти.
Чи вдасться Верховній Раді прийняти важкий законопроєкт на вимогу МВФ — залежить від лідерів парламенту, які мають рейтинг та можуть успішно просувати власні політичні проєкти. Судячи з результатів соцопитування, «податковий гетьман» Данило Гетманцев зробив свою заявку на роль одного з найвпливовіших людей не тільки в Верховній Раді, але й в країні.
🇺🇦 УС / Підписатися
А вцілому ж все ок ?