Белоснежко• 27 марта в 10:55

Чи поширюється закон № 11328 про захист тварин на приватні підприємства?

Працюю на приватному заводі, іноді підгодовую заводських собак, за що постійно отримую погрози від керівництва. Не можна годувати і все. У законі 11328 йдеться про те, що заборонено перешкоджати годуванню безпритульних тварин. Чи поширюється це і на приватне підприємство?
Галя-краля• 27 марта в 10:57
Так, законопроєкт №11328 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації норм європейського законодавства про захист домашніх тварин)» поширюється на всіх осіб, які утримують тварин, включаючи приватні підприємства, установи та організації. Закон встановлює єдині вимоги до гуманного поводження, утримання та захисту домашніх тварин, що є обов´язковими для фізичних та юридичних осіб.
ПриснитсяЖЕ• 27 марта в 11:11
Попросите у руководства письменный запрет на кормление собак
ПриснитсяЖЕ• 27 марта в 11:12
Ответ дляГаля-краля
Так это закон или еще пока законопроект ?
Ну шо не так?• 27 марта в 11:13
Так годуйте їх не на території підприємств чи не під входом у підприємство. Не розумію таких,як ви. Знайдіть безпечне безлюдне місце кличте туди своїх підопічних і там годуйте, вам це ніхто не забороняє
автор Белоснежко • 27 марта в 11:17
Ответ дляНу шо не так?
Я й годую біля нежилої будівлі, де ніхто не працює, а одне чмо цілеспрямовано на мене там чекає, щоб зробити зауваження
Ну шо не так?• 27 марта в 11:22
Ответ дляБелоснежко
Біля нежитлового приміщення на території підприємства?
автор Белоснежко • 27 марта в 11:32
Ответ дляНу шо не так?
Так
Ну шо не так?• 27 марта в 11:32
Ответ дляБелоснежко
Ви не можете апелювати неіснуючим законом. Та норма, на яку ви посилаєтеся, це лише законопроект, який пропонує внести зміни в ряд законів і який на данний момент ще не прийнятий.
Ну шо не так?• 27 марта в 11:34
Ответ дляБелоснежко
Так
Ну так виведіть їх за територію і годуйде, чи вам принципово це робити на території підприємства! У вас там що прохідний двір?
Варена цибуля• 27 марта в 11:34
Якщо це собаки підприємства, то нащо. Якщо то підсиплють труйки і звинуватять вас у цьому, вам воно треба.
автор Белоснежко • 27 марта в 11:40
Ответ дляНу шо не так?
Ви уявляєте територію підприємства, на якому працює 20 000 осіб? Мені потрібно 40 хв вести за собою собак, щоб вийти за територію підприємства
автор Белоснежко • 27 марта в 11:43
Ответ дляВарена цибуля
Якщо це собаки підприємства, то нехай здихають від голоду, так?
автор Белоснежко • 27 марта в 11:43
Ответ дляНу шо не так?
Дякую, що пояснили