ПлюшкамиБалуюсь• 27 марта в 18:22
Где учатся на ветеринаров по слонам, жирафам, бегемотам?
Звоночек• 28 марта в 13:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Навіть не знаю. Наче лікувальна справа
Давно я так не смеялась.
Это надо заскринить😂
КрестьянинДиор• 28 марта в 18:30
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Не знаете в каких городах есть?
Знаю тільки у Дніпрі
ПлюшкамиБалуюсь
• 28 марта в 19:47
Ответ дляМеня много
Моя дитина вчиться на ветеринара, дружить з випускниками-ветеринарами, трохи знаю кухню, ніхто в зоопарки і заповідники не рветься.
А де роблять
ПлюшкамиБалуюсь
• 28 марта в 19:48
Ответ дляМеня много
У вас питання в стилі ’чи вчать в медуніверах лікувати праву ногу білявок’?
Зуб чи ниркову недостатність що у жирафа, що у бобра лікують однаково.
Не знала
Меня много• 28 марта в 20:15
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А де роблять
Найкраще в клініці для дом.улюбленців, трохи гірше на фермах. Якщо в селі живеш дуже вигідна тема.
КарамбОлька• 18 апреля в 18:19
Ответ дляМеня много
А чому? Через зарплати чи з іншої причини?
Меня много• 18 апреля в 18:41
Ответ дляКарамбОлька
Якщо зоопарк - і щарплата так собі і важкі умови роботи. Заповідник - теж треба як лось ганяти ну і життя не в місті.