Брюнетка в Мармеладе• 01 апреля в 18:57
Чому я повинна сплачувати комуналку?!
Поясніть мені, шановні арендодавці, з якого переляку я повинна сплачувати вашу комуналку поза лічильниками?!! Чому я повинна сплачувати вашу прописку за трьох осіб і опалення та прибирання прибудинкової території?! Я сплачую комунальні за свою квартиру! Якщо ваша хата стоїть, в холосту, то ви як? Повісите свій борг на арендаря?!
Давайте, шановні, не наглійте! Бомжів серед нас нема, у кожного свої хати і обставини! Я згодна оплачувати по лічильниках, але оплачувати те, що без лічильників - це занадто для вас! В такому разі, арендарі, вказуйте ТІЛЬКИ СВОЇ дані за сплату комуналки і якщо неналежне надання послуг, то качайте права по повній! І нехай ці «хазяєва життя» потім не базікають за несплачені рахунки! Я за те, щоб аренду вивести з сірої зони і ми були захищені! А то годуємо всяких цих хазяїв їв, а вони ще й до Липки обдирають зі своєю пропискою! Ти диви!
ЛолитаНеРазлита• 01 апреля в 20:01
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
І де зараз проживаєте, малахольна?
Вся така шо куди там• 01 апреля в 20:07
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо нема орендаря, то хто платить?
То платить власник, але тоді і зносу житла не має. А так орендар живе, користується комунальними послугами, тому і платить орендар
Я погнала• 01 апреля в 20:16
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ок. Тоді поясніть мені, чому, якщо хата в простої, то це все оплачує власник, а як зʼявляється арендар, то вішає на нього? Адже арендарі не бомжі і мають свої прописки і квартири з такими ж платіжками. Чому арендарі в таких умовах, коли мають сплачувати за чуже? Якщо опалення не по лічильнику?!
жирный тролль косит под малахольную
Инста_Богиня• 01 апреля в 20:22
Очень бы хотелось вывести все из тени, но… я не верю, что такое будет при моей жизни..
Свідок Перемоги• 01 апреля в 20:29
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Арендар диктує правила ринку, а не навпаки. З цими 23 відсотка зверху ніхто не буде знімати по заоблачним цінам. А якщо і буде, то нехай ці 23 відсотка будуть врегульовані законодавчо, а не коли власник хати наче власник твого життя
А де будете жити в місці де немає свого житла?
Брюнетка в Мармеладе
• 01 апреля в 20:35
Ответ дляСало не люблю
Ви користуєтеся, ви платите, все логічно.
По лічильниках
Брюнетка в Мармеладе
• 01 апреля в 20:35
Ответ дляЛолитаНеРазлита
І де зараз проживаєте, малахольна?
Сусідка твоя
ЛолитаНеРазлита• 01 апреля в 20:37
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Сусідка твоя
Нє, в мене прийомишей немає серед сусідей. Ти не потягнеш, пампушек
Сало не люблю• 01 апреля в 20:40
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
По лічильниках
За користування ліфтом, за вивіз сміття, за прибирання прибудинкової території і т.д. цим всім ми користуєтеся, тому і платите
Брюнетка в Мармеладе
• 01 апреля в 20:43
Ответ дляСало не люблю
Ні, я б могла це платити, якби орендодавці на мене це повісили. Саме повісили би. Бо без орендарів вони й так мають це сплачувати. Користуватися електрикою водою і опаленням це мій вибір а от сплачувати і укладати договори з тими компаніями не мій вибір
Зубожиння• 01 апреля в 20:51
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
будуть знімати і з +23% і з +50%.
просто хтось переїде на меншу площу, гірший ремонт.
у кого немає свого житла на вулицю не піде жити через 23%.
тому дійсно виведення з тіні призведе тільки до здорожчання.
Сало не люблю• 01 апреля в 20:52
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Зробіть хід конем, купіть своє
Брюнетка в Мармеладе
• 01 апреля в 21:19
Ответ дляЗубожиння
будуть знімати і з +23% і з +50%.
Нехай! Але це буде чесно принаймні
Брюнетка в Мармеладе
• 01 апреля в 21:20
Ответ дляСало не люблю
Зробіть хід конем, купіть своє
В мене є своє. Ви не читали коментарі
Куда_бежать• 01 апреля в 22:13
Ответ дляШвидкоруч
Ну не сплачуйте.
И за количество прописаных считается аж один Вывоз мусора.
Ні. В мене зв сміття платиться 224 за трьох прописаних + абонплата