Брюнетка в Мармеладе• 01 апреля в 18:57

Чому я повинна сплачувати комуналку?!

Поясніть мені, шановні арендодавці, з якого переляку я повинна сплачувати вашу комуналку поза лічильниками?!! Чому я повинна сплачувати вашу прописку за трьох осіб і опалення та прибирання прибудинкової території?! Я сплачую комунальні за свою квартиру! Якщо ваша хата стоїть, в холосту, то ви як? Повісите свій борг на арендаря?!

Давайте, шановні, не наглійте! Бомжів серед нас нема, у кожного свої хати і обставини! Я згодна оплачувати по лічильниках, але оплачувати те, що без лічильників - це занадто для вас! В такому разі, арендарі, вказуйте ТІЛЬКИ СВОЇ дані за сплату комуналки і якщо неналежне надання послуг, то качайте права по повній! І нехай ці «хазяєва життя» потім не базікають за несплачені рахунки! Я за те, щоб аренду вивести з сірої зони і ми були захищені! А то годуємо всяких цих хазяїв їв, а вони ще й до Липки обдирають зі своєю пропискою! Ти диви!
Сундучок с каникулами• 01 апреля в 19:08
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо нема орендаря, то хто платить?
Удалено администрацией...

автор Брюнетка в Мармеладе • 01 апреля в 19:08
Ответ дляВельшановна
Во-первых, с чего вы взяли, что его нет? Не вы, так другие снимут. Во-вторых, там копейки. Потому вернемся к вопросу: за что вой стоит? За 112грн в платежке? Огласите сумму, за которую вы тут сражаетесь.
Удалено администрацией...
Та никада в жизни• 01 апреля в 19:09
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Арендар диктує правила ринку, а не навпаки. З цими 23 відсотка зверху ніхто не буде знімати по заоблачним цінам. А якщо і буде, то нехай ці 23 відсотка будуть врегульовані законодавчо, а не коли власник хати наче власник твого життя
Не снимайте ради Бога, у меня будет просто стоять пустая квартира.
А Вы что будете делать- спать на лавочке?
Love_Love_Love_• 01 апреля в 19:09
Ответ дляЯ погнала
а еще теряешь залоговые деньги, если съехал раньше
То само собою. Штраф дві місячні оренди як в усьосвіті і ще лист - рекомендація від попередніх орендарів, довідка з роботи про доходи.
Я погнала• 01 апреля в 19:09
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
эта истерия обычно когда снимаешь какое-то говно в самом низу рынка

снимайте хорошее жилье и будете сами хозяином своей жизни
БезникаЯ• 01 апреля в 19:09
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо нема орендаря, то хто платить?
Якщо в квартирі ніхто не проживає, можна взяти довідку про це, довівши, що фактично проживаєш за іншою адресою
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 апреля в 19:09
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А хто проти?! Законодавчо буде врегульований натуральний знос хати. Ви знаєте що це?
И это прекрасно)
Еще и амортизацию ’хаты’ вам включат в платеж).
Невгамовна шахиня• 01 апреля в 19:09
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Орендар
Точная копия плова• 01 апреля в 19:10
Ответ дляLove_Love_Love_
І я за те щоб оренду вивести із сірої зони, щоб квартири здавалися без мебелі і іншого обладнання, лише кухня, плита, пралка і холодильник. Щоб ви зобовʼязані були платити страховку, додаткові платежі за собачку і штрафи за те що поселили тварин чи поселили родичів без дозволу.
Та да, все як за кордоном

Банка з медом• 01 апреля в 19:10
Автор, а вы субсидию оформите - у вас же небольшая зарплата, да? Вот, будете копейки платить
Вельшановна• 01 апреля в 19:11
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
Это значит, что вы сняли квартиру в богатом жк с дорогой придомовой. Потому что вам нравится, чтоб чисто и елочки. Снимайте в хруще, там дешево.
Скорая помощь• 01 апреля в 19:11
Автор, реально озвучте, що на вас повісили орендодавці?
Милота• 01 апреля в 19:11
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо нема орендаря, то хто платить?
Покупайте себе квартиру и не снимайте.
автор Брюнетка в Мармеладе • 01 апреля в 19:11
Ответ дляТочная копия плова
Та да, все як за кордоном
А нащо нам закордон? Ми не можемо свою модель оренду створити?
Невгамовна шахиня• 01 апреля в 19:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Love_Love_Love_• 01 апреля в 19:12
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Для чого створювати, вже створена чудова модель, сплю і бачу щоб вона запрацювала в Україні.
Невгамовна шахиня• 01 апреля в 19:13
Ответ дляБезникаЯ
Як то кажуть, успіху вам автор....
Нехай щастить! І нех_й шастать орендованими квартирами, купуй свою і сплачуй, скільки хочеш)
Я погнала• 01 апреля в 19:13
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
кто ’МЫ’?
Вы лично квартиру купить не можете
Снять нормального класса жилье не можете
За 100 грн убиваетесь

творчиха
Творог для розжига• 01 апреля в 19:14
Автор, якщо вас не влаштовують умови і кількість прописаних нафіга ви на них погоджуєтесь?

размахер• 01 апреля в 19:14
Ти диви
автор Брюнетка в Мармеладе • 01 апреля в 19:14
Ответ дляЯ погнала
кто ’МЫ’?
Вы лично квартиру купить не можете
За 100 грн убиваетесь

творчиха
Ви впевнені? Ви вважаєте що знімають хати безхатьки?!
Сундучок с каникулами• 01 апреля в 19:14
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
Творог для розжига• 01 апреля в 19:15
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я вважаю що знімати можна те, що вас влаштовує. Все вирішується через рот, діалогом.
Я погнала• 01 апреля в 19:15
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Бьются в истерики и орут только бомжи
Остальные снимают нормальное жилье и не имеют проблем
Зато имеют свои границы, уважают чужие и не указывают хозяину что ему делать со своей квартирой
автор Брюнетка в Мармеладе • 01 апреля в 19:15
Ответ дляТворог для розжига
Удалено администрацией...
размахер• 01 апреля в 19:15
Якщо вас обдирають, чому не знайдете інше житло, де немає зареєстрованих?
автор Брюнетка в Мармеладе • 01 апреля в 19:17
Ответ дляЯ погнала
Бьются в истерики и орут только бомжи
А хто на що вказує??
автор Брюнетка в Мармеладе • 01 апреля в 19:18
Ответ дляразмахер
А в темі щось про це сказано?
Творог для розжига• 01 апреля в 19:18
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
Мені не подобаються ціни на продукти, автор..на лікування і протезування зубів, я в ах..ї Думаєте це якось вирішує проблему?
Благоуханочка• 01 апреля в 19:19
Ответ дляLove_Love_Love_
І попереджати про розірвання контракту за 3 місяці до запланованої дати звільнення квартири. А не як зараз ’я вирішив повернутися додому, завтра з´їжджаю’.