Брюнетка в Мармеладе• 2 часа назад
Чому я повинна сплачувати комуналку?!
Поясніть мені, шановні арендодавці, з якого переляку я повинна сплачувати вашу комуналку поза лічильниками?!! Чому я повинна сплачувати вашу прописку за трьох осіб і опалення та прибирання прибудинкової території?! Я сплачую комунальні за свою квартиру! Якщо ваша хата стоїть, в холосту, то ви як? Повісите свій борг на арендаря?!
Давайте, шановні, не наглійте! Бомжів серед нас нема, у кожного свої хати і обставини! Я згодна оплачувати по лічильниках, але оплачувати те, що без лічильників - це занадто для вас! В такому разі, арендарі, вказуйте ТІЛЬКИ СВОЇ дані за сплату комуналки і якщо неналежне надання послуг, то качайте права по повній! І нехай ці «хазяєва життя» потім не базікають за несплачені рахунки! Я за те, щоб аренду вивести з сірої зони і ми були захищені! А то годуємо всяких цих хазяїв їв, а вони ще й до Липки обдирають зі своєю пропискою! Ти диви!
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
На самом деле вывод аренды из тени - это дело времени. Но налоги заплатит арендатор.
Арендодателю - пофиг
Арендатору- еще минус 23%
Арендодателю - пофиг
Арендатору- еще минус 23%
Вельшановна• 2 часа назад
Не поняла. Если свет/газ/отопление/вода по счетчику, то за что крик? За вывоз мусора? Так вы тоже его выносите. И лифтами пользуетесь. И придомовой.
Я не сдаю ничего, но кипеш не поняла.
Брюнетка в Мармеладе
• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Арендодателю - пофиг
Арендатору- еще минус 23%
Арендодателю - пофиг
Арендатору- еще минус 23%
Арендар диктує правила ринку, а не навпаки. З цими 23 відсотка зверху ніхто не буде знімати по заоблачним цінам. А якщо і буде, то нехай ці 23 відсотка будуть врегульовані законодавчо, а не коли власник хати наче власник твого життя
Брюнетка в Мармеладе
• 2 часа назад
Ответ дляШеллар
Тема не до кінця розкрита, додайте ще нечесного ріелтора-дармоїда для повної картини.
Це точно. Завжди кидаю їх на бабки
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Арендатор будет диктовать правила рынка - если предложение будет превышать спрос.
Но даже на данный момент - во многих регионах ситуация обратная.
И пока ничто не предвещает обратную ситуацию
Брюнетка в Мармеладе
• 2 часа назад
Ответ дляВельшановна
Я не сдаю ничего, но кипеш не поняла.
А якщо нема орендаря, то хто платить?
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо нема орендаря, то хто платить?
Не ваше дело)
Брюнетка в Мармеладе
• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ви не в темі, одразу видно
Швидкоруч• 2 часа назад
Ну не сплачуйте.
И за количество прописаных считается аж один Вывоз мусора.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
І я за те щоб оренду вивести із сірої зони, щоб квартири здавалися без мебелі і іншого обладнання, лише кухня, плита, пралка і холодильник. Щоб ви зобовʼязані були платити страховку, додаткові платежі за собачку і штрафи за те що поселили тварин чи поселили родичів без дозволу.
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви не в темі, одразу видно
Я как раз сильно в теме)
Я погнала• 2 часа назад
вывод аренды из тени - поднимет цену на аренду
не нравится не жуйте, будто вас кто-то насильно заставляет снимать именно его квартиру
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
И сдать квартиру точно в таком же состоянии, как сняли!
Брюнетка в Мармеладе
• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я как раз сильно в теме)
То ж відкривши олх ви можете сказати що пропозиція не перевищує спрос?
Я погнала• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
а еще теряешь залоговые деньги, если съехал раньше
Брюнетка в Мармеладе
• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А хто проти?! Законодавчо буде врегульований натуральний знос хати. Ви знаєте що це?
Вельшановна• 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо нема орендаря, то хто платить?
Во-первых, с чего вы взяли, что его нет? Не вы, так другие снимут. Во-вторых, там копейки. Потому вернемся к вопросу: за что вой стоит? За 112грн в платежке? Огласите сумму, за которую вы тут сражаетесь.
Борода• 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
То что никто не будет снимать я уже лет 20 слышу
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну там вже за стіни і клінінг я готова заплатити, головне щоб вони обісцяні дивани з матрацами забрали
БезникаЯ• 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але ж таки знімають)
Козяка-маляка• 2 часа назад
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
так ви і качайте права, дикутйте правила ринку, поки знімаєте))