Може ще третю?• 04 апреля в 16:39
Щасливі люди що виїхали зразу в 22 році
Вони виграли лотерейний білет. Виїхали з цієї жопи, вільні, працюють за нормальну зарплату , подорожують, безпека. Гарні квартири можуть орендувати, їсти овочі круглий рік. Харчування там достойне і на нього вистачає.
А ми у прірві, жалко дітей..
Роздратована шкіра• 05 апреля в 11:21
Ответ дляБлондинка в Законе
Ви краще подумайте що ви робите. Вам мало того що війна, яку кацапи нас всім принесли. Ви ще й несете оце своє гівно на голови своїх же українців. Для чого?
Удалено администрацией...
Блондинка в Законе• 05 апреля в 11:23
Ответ дляРоздратована шкіра
Удалено администрацией...
Ви подумайте про те, що вас переповнює, як ви живете, куди зливаєте свою енергію і час. І як ви до такого дійшли і як далі жити будете і на що перетвориться світ, який буду ь населяти такі як ви
Сорока-ворона• 05 апреля в 12:19
Ответ дляЕдимнаморе
Ну да, вы же ездите периодически и мониторите) Знаете лучше всех…
А для этого не надо постоянно ездить. Даже если посмотреть на отношение коренных жителей. Какое оно было в начале войны и сейчас.
Ответ дляKhmelnichanka
Ні. В нас соцжитло - суто тимчасове. З часом його просять звільнити для новоприбулих.
Із соцжитла люди переїжджають в орендоване житло, яке теж часто помилково називають соціальним, бо його оренду оплачує держава.
І навіть на початку в окремому соцжитлі по типу квартири жив дуже малий відсоток українців.
Більшість після таборів і хаймів (гуртожитків - які теж можна назвати соцжитлом )))) - знаходили окрему квартиру, оренду якої сплачував Джобцентр або соціаламт )))).
тобто, попросять вийти на вулицю? чи перед тим, як попростяь людина десь вже жити?
Викачую яйцями• 05 апреля в 18:50
Ответ дляjabka ya
Вас предупредят письменно за месяц или 2 о выселении, а нашли вы новое жилье или нет это уже никого не волнует, это только ваши проблемы
Khmelnichanka• 05 апреля в 18:55
Ответ дляjabka ya
Завчасно надсилають листи з проханням звільнити житло до певного терміну. І з самого початку треба розуміти, що соцжитло - не назавжди, а на час пошуків орендованої квартири.
Це якщо говорити саме про соцжитло від ратхаусу, то в нас - саме так.
Ответ дляKhmelnichanka
Блвн знайомі живуть з 2022, коли термін закінчиться?
Khmelnichanka• 05 апреля в 19:01
Ответ дляjabka ya
Ви впевнені, що вони живуть саме в соцжитлі?
Яке є власністю міста або населеного пункту?
Чи може - вони живуть в орендованому житлі, за яке сплачує ДЦ або Соціаламт?
Тоді це не соцжитло :)
В принципі, розібратись просто.
Якщо на руках є договір оренди, і люди самостійно оплачують електрику і інтернет - тоді 99% - це просто орендоване житло.
Якщо ж нема жодної письмової угоди, і люди взагалі ні за що не платять - тоді це швидше соцжитло.
З якого можуть в будь- який момент попросити на вихід.
Виняток - якщо родина з вразливої категорії і перебуває пвд опікою благодійних організацій типу Діяконі і т.п.
Тоді це не соцжитло :)
В принципі, розібратись просто.
Дую на вітер• 05 апреля в 19:17
Ответ дляKhmelnichanka
Ви вважаєте, що німці не їздять на відпочинок?
Так, все дорого, але ніхто в Німеччині не голодує.
І відпочинок (не Мальдіви)- доступний всім.
Звичайно, в усіх різні запити і різні поняття гідного життя.
Але все ж…
Не всім зараз уже.
Дую на вітер• 05 апреля в 19:18
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну посмійтеся... В Україні ціни вже вищі за західноєвропейські. Зарплати порівняємо? І не забуваємо про соціальну підтримку за кордоном. Якщо в сім´ї невисокий дохід, то їй надають допомогу на відпочинок для дитини і окремо сімейний відпочинок. Мовчу про те, що в Європі все близько. Пару годин на автобусі - і ти в столиці сусідньої країни.
Ну, ми рівняти можемо лише до того, що Ви попередньо написали.
З Україною, звичайно, нажаль, у любому випадку, не порівняти.
Khmelnichanka• 05 апреля в 19:25
Ответ дляДую на вітер
Не всім зараз уже.
Аргументуйте, будь ласка.
Я знаю, що зараз почнуть писати, що мені як соціальщиці все доступне, а працюючим - ні.
Але.
Працюючі все ж навряд чи мають в загальній сумі менший дохід, ніж ті, хто на соціалі.
А якщо реально не вистачає - то держава доплачує до прожиткового мінімуму, адже так?
Родина, в якій працює 2 дорослих, і є 2 дітей - не можуть дозволити собі тижневий відпочинок?
Навіть при мінімальній зарплаті - можуть.
І навіть, якщо одна мама, тоьє ще кіндергельд ( і часто - аліменти).
Тижневий відпочинок на родину з 3 осіб можна знайти за 1500 -2000 євро.
Це відкладати в середньому рік по 150 євро в місяць.
Невже це непвдйомна сума?
Але.
Невже це непвдйомна сума?
Едимнаморе• 05 апреля в 23:42
Ответ дляСорока-ворона
Где вы смотрите? Ко мне нормально относились, сейчас еще лучше, я работаю, дети ухожены и хорошо учатся, с чего отношение должно ухудшиться?
ГоловнаЯ• 22 апреля в 04:44
хай бог милуе эти бомжотуры и мытье унитазов.ацкий труд батрачество.паши на аренду и тарелку супа еще и соц службы детей отберут.ну его в пень.хорошо что не выехали.дом есть дом .свой бизнес любимая не тяжелая работа.дома в сто раз лучше