Тарабарщина• 05 апреля в 18:35
Прибирання могил
Підкажіть, будь ласка, як на Вашу думку, чи буде популярна послуга прибирання могил в Києві ? Чи можна щось заробити ? Насамперед для тих, хто виїхав, а хочеться привести до ладу після зими могилки родичів 🙏
КучМала• 05 апреля в 18:50
Ответ дляЯ на хвилинку
Это работа, такая же как и любая другая. И за нее платят
Я не спорю, ну если есть желание платить за еженедельную уборку, то ок
КучМала• 05 апреля в 18:50
Ответ дляМеня не звали
Навіть якщо зроблено все чудово - то могила та памʼятник потребують догляду частіше ніж раз на рік
Дело ваше
Сметчица• 05 апреля в 18:51
Думаю да. Моя знакомая ещё лет 20 назад .этим занималась .но ее работа сама нашла себя. Были подопечные выезавнте в Израиль и сами ее просили о такой услуге, потом другие подтянулись по сарафанному радио
Жена_КотораяСтена• 05 апреля в 18:51
Ответ дляМеня не звали
Тепер ясно звідки могили де вовки виють з травою в пояс
а більше людям в житті робити нічого? хтось реально поїхав за кордон, то має приїздити 10 разів на рік. від того хтось з мертвих оживе?
Подруга сама з дитиною, батько онко, доглядає, мати з деменцією, могилки рідних не в її містечку. тобто їй ще шукати авто, хто відвезе, зачекає та забере. Власне, от якраз возили її вчора, ви пропонуєте їй усіх кидати 10 разів на рік. щоб ШО? хай лежачі, хворі, діти почекають, аби на кладовищі краса?
і це ви себе дуже віруючою та совісною вважаєте?
Меня не звали• 05 апреля в 18:51
Ответ дляКучМала
У вас якісь крайності - або щотижнева або щорічна
Меня не звали• 05 апреля в 18:53
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А ви себе віруючою вважаєте влізти в розмову і мене повчати ?
Чи у вас як у пані вище є або раз на рік прибирання або десять разів на рік ?
Ну історія про цілу нещасну родину до чого ? Щоб мені соромно стало ? Мене чужі могили та родинні стосунки не цікавлять
Жена_КотораяСтена• 05 апреля в 18:55
Ответ дляМеня не звали
ніхто нікуди не влазив, це форум (сподіваюся, знаєте значення слова). А чужі могили вас таки цікавлять, як бачимо з ваших же коментарів
Вгорі просто вчорашній приклад. бо свіжий. явно така ситуація не в однієї людини.
Меня не звали• 05 апреля в 18:56
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Шановна , ви можете прибирати хоч раз на сто років , але можете мене не переконувати що прибирання раз на рік забезпечує адекватний вигляд місця поховання рідної людини
Жена_КотораяСтена• 05 апреля в 18:59
Ответ дляМеня не звали
о не про моє прибирання було. але не дивно, ви самі пишете - не читаєте. а потім чужі коментарі читаєте - і не розумієте, буває. Людська психіка має чимало особливостей, вивчені не всі
Крошечка-хаврошечка• 05 апреля в 18:59
да, у меня бабушки могила в Киевской области, каждый год оплачиваю знакомой за уборку
Меня не звали• 05 апреля в 19:01
Ответ дляЖена_КотораяСтена
От і займіться вивченням особливостей своєї психіки у вигляді використання прикладів знайомих для викликання жалості на форумах
Кумедна• 05 апреля в 19:05
Ответ дляЧучело-Мяучело
Так, було саме дешеве за той обсяг роботи.
А не підкажете скільки?
Мадам Тю-лю-лю• 05 апреля в 19:07
Ответ дляМеня не звали
А яке вам діло до чужих могил?. Можете повиривати траву, не стримуйте себе.
Мядуза аля моргонер• 05 апреля в 19:09
Ответ дляТарабарщина
На карту після фото - відео звіту
Предоплату берите
Тріль!• 05 апреля в 19:14
Ответ дляЯ на хвилинку
Поливати, висаджувати, прибирати, закривати перед зимою та інше потрібно майже цілий рік.
Є могили, які засуджені рослинами, які майже не потребують догляду
Як правило родини роблять максимально облицювання каменем і лише невелика частина землі і на ній щось зелене висаджене
Перед зимою можна покласти вінок із сосни з червоними гілками, в весною його прибрати і висадити чорнобривці і все, доглянута до зими
ЗновЗдоров• 05 апреля в 19:39
Ответ дляТарабарщина
На карту після фото - відео звіту
Скажуть вам дякую і на тім все.
Що в такому випадку робитимите?
ДеньгиНеСдаю• 05 апреля в 19:40
сегодня в тредсе видела обьявление в Киеве предлагали свои услуги по уборке от 1000 до 4000 цена
Меня не звали• 05 апреля в 19:45
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Мені байдуже
- родичам все одно , мені двічі все одно
Меня не звали• 05 апреля в 19:45
Ответ дляТріль!
Перераховане не вкладається в один візит
Чучело-Мяучело• 05 апреля в 19:46
Ответ дляКумедна
А не підкажете скільки?
Подвійна недоглянута могила, там були гранітні огорожа по цоколю, скамійка та.пам’ятник. В середині земля. Треба було прибрати бур’ян, але не просто зрізати, а викопати коріння, зняти на 30 см стару землю, замінити її на пісок. Щедро пролити гербіцидом, аби нічого не росло. Потім в 4 слої покласти агроплівку, засипати зверху мармурову гальку, яку ми привезли. Вимити все гранітне, винести сміття. Тобто робота + агроплііка та пісок їх, моє тільки каміння. 7 тис. грн. заплатила.
Всюди влазю• 05 апреля в 20:03
На семейной могиле памятник и сплошная гранитная плита. В принципе и дождь нормально моет. 1-2 раза в год беру баллон воды, тряпку и за 10-15 минут блеск.
Но изначально никаких цветников не делали. Так как жизнь длинная, никто с сапкой скакать не будет.
Хотела высадить вокруг могилы свекрови суккуленты. Маленький камень в колумбарии. Заплатила 1 тыс грн . А полив мне зарядили еще 2 тыс грн в месяц. Честно, и просто с камнем полежит. Мертвым пофиг.
И пластик на могилы не ношу. Еловый венок, живые цветы.
Услуга уборки давно организована на кладбищах. Будете демпинговать -найдете клиентов.
Тарабарщина
• 06 апреля в 11:03
Ответ дляСонячний зайчик
Так, популярна, особливо зараз.
Я колись запрошувала на такі роботи. Шукають через адміністрацію кладовища, через Кабанчик, ОЛХ, місцеві спільноти.
В цьому році знову буду. Берковець, візьметеся?
так, якщо без фарбування, то прибрати-помити зможу