Вітаю!
Підкажіть, будь ласка🙏
В мами знайшли новоутворення на мигдалику. Лікарка сказала, що потрібно зробити біопсію. Наголосила, що тільки в ЛОР інституті робити. Питання в тому, що маємо три дні, а далі запланована поїздка і, якщо не встигнемо - треба все відміняти((
Дівчата, може хто знає прямі контакти лікарів там(лор-онколог)? Хто проконсультує та зробить біопсію? Чи можливо інше місце.
Дуже терміново.
Буду дуже вдячна за відгуки!
Підкажіть, будь ласка🙏
Дуже терміново.
Буду дуже вдячна за відгуки!
РокерША• 05 апреля в 19:55
Ответ дляisida_86
Я ж не питаю поради відміняти чи ні. Там у реченні немає знаку запитання.
Тоді ок
Все буде• 05 апреля в 20:14
Навряд чи так швидко вийде.
Якщо так швидко - шукайте приватну клініку.
Все буде• 05 апреля в 22:11
Ответ дляisida_86
Так, шукаю. Сьогодні дзвонила в Добробут, ціну сказали від 10к(
Як на мене, нормальна ціна за терміновість, це ж приватна клініка.
Зараз зуб мудрості видалити вийшло 6-7 тис.