Ms. Анонимная• 05 апреля в 21:27
Як реагуєте ви?
Коли була молодша, то прийду з роботи, перемию за чоловіком посуду, прибираю, паралельно ще щось готую.
А зараз і так добре, чоловік щось зварить і смачно, дивлюсь треба поприбирати,ай завтра зроблю.
Це мабуть вже старість.
Анютины ласки• 05 апреля в 21:41
Ответ дляАлина-1240
А завтра иду кататься на карусельках, уже включили , потом в кинотеатр и на работу в ночь, а во вторник учеба😃
И? Как это мешает порядку? Что хорошего из прийти из кино в бомжатню плесневелую?
Алина-1240• 05 апреля в 21:41
Ответ дляАнютины ласки
У меня нет плесени. После кино иду на работу, после работы на учебу
Анютины ласки• 05 апреля в 21:41
Ответ дляАлина-1240
Да) стоит родименькая😃
Та, понятно, что стоит...но можно ли из нее выйти чистым?
Алина-1240• 05 апреля в 21:42
Ответ дляАнютины ласки
Можно) она чистая
Ms. Анонимная
• 05 апреля в 21:43
Ответ дляА я нівроку
Хотелось заслужить поощрение мужа? Хозяюшка?
Незнаю, можливо
Алина-1240• 05 апреля в 21:43
Ответ дляАнютины ласки
Не верю
Ваше дело))) но моюсь я часто, хожу на эпиляцию, брови, ресни, к парикмахеру, на маникюр, на йогу и нахлывами в спортзал😃
Ms. Анонимная
• 05 апреля в 21:43
Ответ дляНеКонец-Света
Ні
Раніше ви були обслугою
Тепер стаєте жінкою
Раніше ви були обслугою
Тепер стаєте жінкою
Ні, чоловік все допомагає. Але мені було не так
Ms. Анонимная
• 05 апреля в 21:44
Ответ дляЛастовиння
Я ніколи не переробляла за чоловіком. Дивна якась позиція. А він на це як реагував, цікаво?
Казав ,тож я добре зробив, я старалася, ти відпочинь.
Але ж ні
Анютины ласки• 05 апреля в 21:44
Ответ дляАлина-1240
Вы ногти свои видели?
лучше бы к подологу зашли
Пирожкиня• 05 апреля в 21:45
Ответ дляАлина-1240
От как бытовое рабство навязать хотите😃
Ви живете в хліві. Ні, в хліві худоба живе в чистіших умовах
Алина-1240• 05 апреля в 21:46
Ответ дляАнютины ласки
Вы ногти свои видели?
лучше бы к подологу зашли
Мне подолог не поможет, у меня экзостоз) так что обшиблись малехо) на лето запротезирую
Алина-1240• 05 апреля в 21:47
Ответ дляПирожкиня
И что? Пальчиком соседка баба зоя меня поругает?)😃
Ms. Анонимная
• 05 апреля в 21:49
Ответ дляАлина-1240
Мова в темі про сім´ю, про відносини в родині,про розподіл праці
Алина-1240• 05 апреля в 21:50
Ответ дляMs. Анонимная
Та ну..обуза это все автор..рабство
Ms. Анонимная
• 05 апреля в 21:51
Ответ дляАлина-1240
Та ну..обуза это все автор..рабство
З власного досвіду знаєте?
ФрекенБок• 05 апреля в 21:55
Ответ дляГрибной_Дождик
Я прагну до такого стану. Занадто накручую себе на все і не можу змиритись і спокійно лежати, якщо є справи, прибирання, нема нормальної їжі дітям.
Це дурна натура. Ненавиджу себе за ці якості.
Не ляжу спати, якщо посуд в мийці. Мені прийти вранці на кухню і побачити там брудний посуд, то настрою нема каву пить там
Скільки вам років?
Коли була молодша теж спати не ляжу. А тепер теж буває як в автора- ай зранку помию. Але я тоді встаю раніше за всіх, бігом вже з енергією мию і тоді кава або вже разом з усіма снідаю
А так да, гнітить мене цей стан і винною себе почуваю, що сил буває вже нема на миття посуду чи ще щось. Та і не встигаю за день все поробити як раніше. Чи день зменшився чи роботи стало більше, чи повільніша стала?
Тріль!• 05 апреля в 21:58
Ответ дляMs. Анонимная
А хто це робив?
Надоело работать бесплатно и ещё и не нравится это все. Нашла занятие поинтереснее теперь меньше времени на уборку
Тріль!• 05 апреля в 21:59
Не хочется как-то прожить так, чтобы потом вспоминать как убирал и мыл..
Тріль!• 05 апреля в 22:00
Ответ дляMs. Анонимная
То у вас много свободного времени и нечем заниматься
Ms. Анонимная
• 05 апреля в 22:14
Ответ дляТріль!
Так і тепер є час,але займатися вже не хочу побутом
Грибной_Дождик• 05 апреля в 22:55
Ответ дляФрекенБок
Скільки вам років?
Мені 38. Я завжди така була
Грибной_Дождик• 05 апреля в 22:57
Ответ дляБензопирен
Ну так купіть машинку і буде щастя
Під посудомийку треба кухню перероблять. А я на етапі, що зараз не час її міняти. Наче і стан ще хороший, але пару років і треба буде. Відкладую
Бензопирен• 06 апреля в 04:11
Ответ дляГрибной_Дождик
Настольную