Мизимец• 06 апреля в 22:42

Невже я приречена?

Колись попала в 17 років до однієї бабки. Вона нагадала що все життя в мене сльози. От так і живу. Зараз ще гірше.
Я так розумію вже я доходжу до кінця.
Бо вона не розказала що далі буде. Заміжжя, дитина, а далі все більше нічого.
Значить не хотіла мене розстрілювати. Значить бачила що моє самогубство
автор Мизимец • 06 апреля в 22:44
* розстраювати

Рву и мечу• 06 апреля в 22:44
Они такое не говорят и про смерть не говорят, чтобы возле них не было скорых, зачем им это надо
Атятя_тётя• 06 апреля в 22:44
Вам нужен ПСИХИАТР. Пожалейте детей.
Рву и мечу• 06 апреля в 22:44
Чего у Вас слёзы всегда?
автор Мизимец • 06 апреля в 22:45
Ответ дляРву и мечу
Отож бо вона і не сказала. А я бачу по собі що мені вже кінець. Що я себе убью і на цьому кінець
ЯниЯ• 06 апреля в 22:46
Ответ дляМизимец
Вы за столько лет не привыкли что скоро конец? Ну конец и конец, смиритесь, чего рыдать
автор Мизимец • 06 апреля в 22:46
Ответ дляРву и мечу
Чего у Вас слёзы всегда?
Бо такі ситуації завжди були. І як би я не старалася жити добре, у мене все отак і постійно плачу. Таке на долі мабуть написано

Джинци на Флісі• 06 апреля в 22:46
На что себя запрограммируешь то и будет . Сейчас пол Украины в слезах , но люди поныли и барахтаются дальше, а вы продолжаете ныть , потому что бабка сказала
Дрібка щастя• 06 апреля в 22:46
Ответ дляМизимец
Что ж эта бабка не направила вас к психиатру после встречи? Нахрен такие бабки? Чтобы что?
Сумчатая кошка• 06 апреля в 22:49
Ответ дляМизимец
Нет, не написано ничего у вас на Судьбе. Вы просто верите в то# во что хотите верить. Начинайте верить во что-то другое. Что-то хорошее, позитивное
автор Мизимец • 06 апреля в 22:48
Ответ дляДрібка щастя
Тоді люди не знали що таке депресія. Там де я виросла депресії лікували горілкою і петлею
автор Мизимец • 06 апреля в 22:50
Ответ дляСумчатая кошка
Якщо я зараз на повному позитиві заїду в Німеччину. ? Як думаєте , получится? Просто забити голову позитивом і позитив мені допоможе в міграційній, в лагепі і тд
автор Мизимец • 06 апреля в 22:50
Ответ дляДжинци на Флісі
Чого та бабка не сказала, вали дитино з України і буде тобі краще життя. Я б ще тоді звалила.
ЯниЯ• 06 апреля в 22:51
Ответ дляМизимец
Это вы та которая весь день строчит из Германии и обратно?
Червона рута• 06 апреля в 22:51
Ответ дляМизимец
Бо до бабок ходять дуже нерозумні люди, а вірять їм ще більш нерозумні.
Бабки брешуть, а свою долю ви самі робите.
Сумчатая кошка• 06 апреля в 22:52
Ответ дляМизимец
Шо ж вас так кардинально кидает в крайности. Я не хотела обесценить ваши чувства, просто хотела поддержать. Но видимо
автор Мизимец • 06 апреля в 22:52
Ответ дляСумчатая кошка
Вибачте. В мене такий світогляд. Я так реагую
автор Мизимец • 06 апреля в 22:53
Ответ дляЧервона рута
То вона мене запрограмувала?
Одна_на_всей_планете• 06 апреля в 22:54
Ти всіх тут задовбала, тупа троляка. Кожен день одне і теж.

автор Мизимец • 06 апреля в 22:56
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У вас всі тролі. Я страждаю. Нікому не потрібна. Від мене вже всі знайомі відвернулися. Залишився тільки форум. Мені немає з ким поговорити
Файна пані• 06 апреля в 23:00
Ответ дляМизимец
Не поверите, но да, поможет) хорошее настроение и позитивный человек притягивает к себе людей, где люди - там связи и помощь/поддержка. Вы кому-то поможете, вам помогут. А если ходит человек с недовольным претензионный лицом - то от такого хочется бежать как черт от ладана. Кому хочется с таким общаться?
Баба на горошині• 06 апреля в 22:57
Посмотрите фильм ’Секрет’ 2006)
Послушайте или прочитайте книгу ’Книга про счастье номер 1’, автор Марси Шимофф
Ваша жизнь изменится, гарантирую)
😉
ХтоЯкщоНеЯ• 06 апреля в 22:58
Ответ дляМизимец
Навіщо ви відповідальність за своє життя на бабку скидаєте?
Вона вам сказала щось, і ви підсвідомо почали слідувати тому сценарію у своїй голові. І маєте що маєте. Мені вас шкода, ви сама причина свого становища. Лікуйте голову
автор Мизимец • 06 апреля в 22:58
Ответ дляФайна пані
Мене вже в лагерь не приймуть. Я поняття не маю як я буду повертатися і куди.
Заїзджала перший раз на позитиві, попала на мошенніків, за що мені таке
автор Мизимец • 06 апреля в 23:00
Ответ дляБаба на горошині
Посмотрите фильм ’Секрет’ 2006)
Ваша жизнь изменится, гарантирую)
😉
Дивилася секрет в 2008 році. Значить я недостатньо візіалізувала раз нарвалася на мошенніків в Німеччині. За що мені то все?
ХтоЯкщоНеЯ• 06 апреля в 23:00
Ответ дляМизимец
Бабки і шахраї. Треба починати починати вмикати голову. Чи дійсно троль)
Одна_на_всей_планете• 06 апреля в 23:01
Ответ дляМизимец
Іди до психіатра, нехай він тобі голову полічить. І нічого тут кожен день ниття розводити. Воно тут нікому не потрібне. Бо ти вже задовбала тут всіх, шизофренічка.
автор Мизимец • 06 апреля в 23:04
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Якби ж я була трольом. Жалко що це правда. Звідки така віра в бабок? Завдяки моїй бабусі, вона мене як я хворіла по всяким зназаркам замість врачів тягала, навіть коли я ногу підвертала. От я з дитинства вірила в це. Це вона мене тоді потягла на гадання. Хотіла знати яка доля в мене буле
Свезло так свезло• 06 апреля в 23:03
Значить не хотіла мене розстрілювати
АХАХАХАХА, зря не хотела, ох, зря, вы уже весь мир заипали своим бредом
Фима Собак• 06 апреля в 23:03
У вас какой план по количеству тем?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832749
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832472
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-3832521/9035...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832759