Туся муся• 05 апреля в 22:10
Anna Ost. Прочитала її теми про Німеччину
В квітні 22 року вона вже повністю знала як оформлятися там, перспективи залишитися і таке інше. Ділилася вона тут інформацією.
А я виходить тупа. В 23 році поїхала і абсолютно нічого не знала навіть те що треба диплом підтверджувати і В2 просити.
Туся муся
• 05 апреля в 22:12
Виявляється багато людей це знали. А я ні. Це в мене якесь відхилення чи що? Чому я цього не знала в 23 році?
Тріль!• 05 апреля в 22:12
Ответ дляТуся муся
Я и в 2026 не знаю.
Туся муся
• 05 апреля в 22:13
Ответ дляОхиИВздохи
Вам було мало сьогодні уваги?
Якої уваги? Ви про що?
Гжегож Бженчишчикевич• 05 апреля в 22:13
Ответ дляТуся муся
Жаль що не побачила тоді її тему
И? Она всё знала, всё знала, но сидит в декрете на социале.
Туся муся
• 05 апреля в 22:13
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вона вже працює
Пишу каліграфічно• 05 апреля в 22:14
А чего добилась эта Анна ост на сегодняшний день спустя 4 года в Германии?
Туся муся
• 05 апреля в 22:14
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Правильно вона оформилася. Все робила правильно. Тільки звідки вона це знала? В квітні ще неясно тоді взагалі було
Ксерокопия ночи• 05 апреля в 22:16
У нас новая форумная знаменитость? Последние дни прямо у всех на устах
Или вы и есть Анна? Ну, да. Сама себя не похвалиш как говориться....
Туся муся
• 05 апреля в 22:15
Ответ дляПишу каліграфічно
Працює людина, і не фізично
Пишу каліграфічно• 05 апреля в 22:15
Ответ дляТуся муся
Працює людина, і не фізично
Какая должность?
Сонячний зайчик• 05 апреля в 22:15
Понятия не имею о чем речь. Не выезжали вообще из Украины за эти 4 года.
Тріль!• 05 апреля в 22:15
Автор все мы разные. Я человек плохо умеющий искать информацию, а если и нахожу то воспринимаю её не так как остальные... Поэтому чтоб ’ не заблудиться’ в моем случае нужно идти по чужим тропам... Очень часто здесь создаю темы, чтоб узнать ПРААИЛЬНЫЙ ответ на свой вопрос...хоть мне иногда и пишут ’ в Гугле забанили’ ....они не понимают что воспринимаю инфу я через Ж
Туся муся
• 05 апреля в 22:15
Ответ дляКсерокопия ночи
Так, вона молодець. Причому їхала вагітна
Продавчиня кіз• 05 апреля в 22:16
Ответ дляТуся муся
У кого ви питаєте?
У порадниць? Звідки вони можуть це знати.
Я у 2023 не знала теж. У 2026 я вийшла на роботу, В2 сертифікат і оцінку диплому отримала у 2025.
Туся муся
• 05 апреля в 22:17
Ответ дляТріль!
Я получается її взагалі не бачу. Я в ТГ групах тоді сиділа по крупинками все збирала. А там лютий треш в тих групах. Перелопатила скільки, одні плітки, що хто де почув і по своєму поняв
Борисфенка• 05 апреля в 22:17
Ответ дляТуся муся
Звідкись знала, ще й з іншими поділилася. Що не так?
Туся муся
• 05 апреля в 22:18
Ответ дляПродавчиня кіз
У кого ви питаєте?
А я не підтвердила диплом бо не знала що це потрібно. І В2 не вибила
Колупалочка• 05 апреля в 22:18
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Родить немца - это как подвиг совершить. Не преуменьшайте ее заслуг.
Продавчиня кіз• 05 апреля в 22:19
Ответ дляТуся муся
може вам це не було потрібно
Туся муся
• 05 апреля в 22:19
Ответ дляБорисфенка
Правильно що поділилася. Жаль що я той пост не бачила
Сонячний зайчик• 05 апреля в 22:19
Ответ дляТуся муся
А что значит правильно оформилась ? Есть разные пути оформления?
Туся муся
• 05 апреля в 22:19
Ответ дляКолупалочка
Вона вагітна їхала з України. Не перекручуйте
Борисфенка• 05 апреля в 22:20
Ответ дляТуся муся
То й сьогодні не пізно.
Туся муся
• 05 апреля в 22:20
Ответ дляСонячний зайчик
Так. Є різні. Через табори, потім общага. Вона зразу на квартиру поїхала
Туся муся
• 05 апреля в 22:21
Получається я якась убога чи що? Чи я щось не так в цьому житті розумію.
Люди он на права здають в чужій країні. Якось машини купляють. В я цього всього не знаю як це робиться