ОноВамнадо• 08 апреля в 05:01

На Тему реально купить хлопковое хорошее постельное? Или где посоветуете еще

Чтоб не дорого и приятно и красиво
Чумачечая Весна• 08 апреля в 05:16
Сомневаюсь, что на Темю такое есть. Но смотрите очень внимательно, если будете заказывать.
Мне полотенце пришло, махровое, с Темю, размером с носовой платок.

Яичница с беконом• 08 апреля в 05:40
Смеетесь?))) на Тему одна синтетика, криво скроенная и сшитая.
Кручу хвости• 08 апреля в 06:15
Справді бавовняне буде дороге. Там синтетика в основному.
Чим вантне підходить Ярослав, Вілюта, Юск?
Любовь Калистратовна• 08 апреля в 06:17
Ответ дляЯичница с беконом
Ні, можна купити нормальне. Але потрібно уважно читати про розміри, склад, і читати відгуки, бажано українські і бажано з фото.

Я брала трикотажне простирадло - якість супер. Ціна смішна.
А_мій_самий_самий• 08 апреля в 07:28
Инглиш хоум всегда беру акционное по скидкам
Анти-анонім• 08 апреля в 07:57
Краще ніж в Ярослава ще не купила, вони у мене ці комплекти по 10 років
ХвостПистолетом• 08 апреля в 08:03
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вже закрився

мистерЛяпсус• 08 апреля в 08:09
La Scala - це найкраща білизна з тих, що маю. Ярослав та ТЕП дуже поступаються в якості: написано, що 100%бавовна, а посадіть пішла ковтунцями після декількох праннів
Топтунша• 08 апреля в 08:14
Ответ длямистерЛяпсус
Ну и сайт у них. Я как будто перенеслась на 25 лет назад.
ТаПрямТам• 08 апреля в 08:17
Ответ дляАнти-анонім
У Ярослава якість ну дуже посередня, але я маю досвід тільки з однотонним сатином. Колір втратився менш ніж через рік не активного користування. А пошито наче з пту дівчата були на практиці. Підковдра мала розріз збоку без гудзиків, кнопок чи блискавки. Просто недошитий шов з рідною крайкою тканини, така собі економія. Чесно була вражена таким підходом виробника до свого виробу. Один раз накупила і все, більше ніяких Ярославів і Вілют. З Вілютою був теж поганий досвід з обманом по складу тканини.
неДоПриличий• 08 апреля в 08:41
Найкраще яке маю-привезене з Китаю за 100 дол. 10 років служить. Бачила такі на аліекспресі
Бесконечность-не предел• 08 апреля в 08:59
Реально. Я покупаю. Дорого. Просто в стране, где мы сейчас, нет такого.
Носки на подтяжках• 08 апреля в 09:51
Купите конопляное или льняное в Украине.
автор ОноВамнадо • 08 апреля в 14:07
Ответ дляТоптунша
А сайт точно рабочий? Там года старые
автор ОноВамнадо • 08 апреля в 14:07
Ответ длямистерЛяпсус
А сайт точно рабочий? Там года старые
Вы когда последний раз там брали?
мистерЛяпсус• 08 апреля в 18:49
Ответ дляОноВамнадо
А сайт точно рабочий? Там года старые
Вы когда последний раз там брали?
Так, робочий. Купувала там місяців 3 тому
мистерЛяпсус• 08 апреля в 18:51
Ответ дляТоптунша
Я спочатку теж була неприємно вражена цим сайтом 😂
мистерЛяпсус• 08 апреля в 19:05
Ответ дляТоптунша
Я вам більше скажу, якщо надумаєте купувати сатин люкс, вони можуть під ваші параметри пошити (я так замовила)