Пластилин_Колец• 11 апреля в 12:52

Вже не буде шанса? Моя історія

В 2017 році так сталося що мене чоловік п´яний мій вдарив. Дитині біло десь три роки. Хотіла від нього піти, не пішла, через те що батьків в мене немає. І мені реально страшно було що я не витягну оренду сама з дитиною. Більше він мене не трогав, але відносини спортилися.
В 20 році ми купили квартиру. Трохи стало легше по фінансах.
Потім почалася війна. Ми з дитиною виїхали , але повернулися, боялася що не витягну в чужій країні сама з дитиною.
Повернулася і тепер жалію що приїхала. Відносини погані.
Все через мій страх тягти все самій виходить.
Вертаюся в минуле і мені здається що треба було йти від нього ще коли дитині було три роки.
Зараз я розумію що я знову в жопі . І що робити далі? Невже в мене вже не буде шанса?
So_so• 11 апреля в 13:09
Ответ дляПластилин_Колец
Якби ж своє. Сумісна власність у нас
Так по этому Вы там и живёте

Кіна не буде• 11 апреля в 13:11
Ответ дляПластилин_Колец
А якщо в Німеччину поїхати і там його оформити? Він тоді зможе там залишитися?
Да там є спеціальні табори для тролів і ботів з троліками і ботіками маленькими!
Как нефиг делать• 11 апреля в 13:13
Ответ дляПластилин_Колец
Не хочу. Боюся нарватися на неадекватна. Я сильно зараз ранима
Тоді чекайте поки чоловіка розіб´є інсульт і ви зможете видихнути. Я серйозно, у пари знайомих жінок ніби крила виросли, коли чоловік перетворився на безпомічного діда
автор Пластилин_Колец • 11 апреля в 13:19
Ответ дляКак нефиг делать
Дуже ’цікава’ думка, прям виросли коли треба доглядати ще
Как нефиг делать• 11 апреля в 13:21
Ответ дляПластилин_Колец
Можете не доглядати, квартиру швидше отримаєте
Борисфенка• 11 апреля в 13:26
Ответ дляПластилин_Колец
Чому? Ви оправдуєте тих хто руку на жінок піднімає?
Спомнила баба, як дівкой була.
Тато ще може в 3 роки паском відшмагав, також досі не отямитеся від душевної травми?
автор Пластилин_Колец • 11 апреля в 13:26
Ответ дляБорисфенка
Спомнила баба, як дівкой була.
Так , відшмагав і не раз. Я травсґмована з дитинства
Борисфенка• 11 апреля в 13:27
Ответ дляПластилин_Колец
Та діло в тому що скрізь працювати треба. А з нашими чоловіками, дитина автоматично заняття матері.
Так дитині ж 12 років?
Борисфенка• 11 апреля в 13:27
Ответ дляПластилин_Колец
І це заважає в 40 років жити власним життям?

Марс атакує• 11 апреля в 13:33
якщо ви через страх нічого не будете робити - то так, шанси мініальні
автор Пластилин_Колец • 11 апреля в 13:33
Ответ дляМарс атакує
Я не знаю що мені робити
Марс атакує• 11 апреля в 13:34
Ответ дляПластилин_Колец
Я не знаю що мені робити
знаєте. але ж боїтеся, того не робите
ЛижТолько• 11 апреля в 14:07
Ответ дляПластилин_Колец
Дуже страшно. Але я не знаю як себе переробити. І чи можливо ще?
неможливо. Все, сидіть в засраному Києві, дивіться з вікна на бомжів.
ЛижТолько• 11 апреля в 14:08
Ответ дляКак нефиг делать
Багато жінок с такою самою історією просто знайшли іншого чоловіка
А тут лише одна і теми вона створює кожен денб штук по п´ять.
Планшетница• 11 апреля в 22:02
Шанса на что ? Если вы наконец возьмёте ответственность за свою жизнь в свои руки а не будете жить инфантильной амёбой, то и жизнь изменится . Масса женщин уходили и в Украине от мужа с ребёнком\детьми на руках. Миллионы украинок выехали с детьми за границу. Большинство уехали без мужей. И справляются и живут нормально. Что мешает вам сделать также ?
Планшетница• 11 апреля в 22:04
Ответ дляКак нефиг делать
Если автор и найдёт другого мужчину , то он будет таким же как первый. С вероятностью 99%.
Планшетница• 11 апреля в 22:05
Ответ дляПластилин_Колец
Зараз нічим. Я психологічно зруйнована
Тогда идите к психиатру, проходите лечение.
Как нефиг делать• 11 апреля в 22:17
Ответ дляПланшетница
Перед вторым браком женщины под микроскопом рассматривают мужчину, ищут признаки проблем первого. Вторые браки как правило долгие, там умеют договариваться, решать проблемы, находить компромиссы
автор Пластилин_Колец • 11 апреля в 22:20
Ответ дляКак нефиг делать
В Україні я старий неоіквід з прицепом, закордоном я біженка, теж класний статус для заміжжя