ГугелП@лАмался• 11 апреля в 16:47
Чи є такі що ні про що не жалкують в житті?
ГугелП@лАмался
• 11 апреля в 16:51
Ответ дляПоліцейський патруль
Я такая. Спрашивайте.
Як такою стати? Чи напевно ви як вареник в маслі, тому немає про що жаліти
Аноним_Русалка• 11 апреля в 16:51
Ответ дляГугелП@лАмался
Опять ты с Немеччины?
Безсовісна кума• 11 апреля в 16:52
Як подумаю про минуле, то наче немає за що жалкувати за зроблене.
Поліцейський патруль• 11 апреля в 16:53
Ответ дляГугелП@лАмался
Весёлый нрав и капелька здорового похуизма. Ну и не бедствую, да, есть такое.
Безсовісна кума• 11 апреля в 16:54
Ответ дляГугелП@лАмался
Для того треба час і життєвий досвід.
От наче перший чоловік в мене був мудак, але я його любила, з ним в мене син, і сексу я мала скільки хотіла і коли хотіла . І так кожна дрібниця в моєму житті не просто так, і в тому був плюс.
успокойте_Меня• 11 апреля в 16:55
Я. Самое бессмысленное в жизни убиваться о прошлом, которое невозможно изменить, тем самым разрушая свое настоящее
ГугелП@лАмался
• 11 апреля в 16:55
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви напевно дитина ’ норкових пелюшок’ томущо забезпечена і веселий грав тільки в людей які з дитинства в грошах купаються
ДваДваВісім• 11 апреля в 17:02
Ответ дляГугелП@лАмался
Авторе, купити гарний настрій та легкість неможливо.
ДваДваВісім• 11 апреля в 17:03
Ответ дляГугелП@лАмался
Ви шкодуєте про те, що народилися у бідній родині?
ГугелП@лАмался
• 11 апреля в 17:04
Ответ дляДваДваВісім
Можливо з дитинства його в работать, коли в тебе воно ьеззаботне і все на тарілочці все життя.
ГугелП@лАмался
• 11 апреля в 17:04
Ответ дляДваДваВісім
Звичайно. Чому тут радіти?
ДваДваВісім• 11 апреля в 17:05
Ответ дляГугелП@лАмался
Звичайно. Чому тут радіти?
Шкодувати про те, на що ти ніяк не міг вплинути- розвага для дурнів.
ДваДваВісім• 11 апреля в 17:06
Ответ дляГугелП@лАмался
Ніяка тарілочка на це не впливає
Поліцейський патруль• 11 апреля в 17:07
Ответ дляГугелП@лАмался
Во время моего детства, норковые были только шапки и то, далеко не у каждого
И да, весёлый ты человек или унылое говно, не зависит от количества денег.
Шотуткоїться?• 11 апреля в 17:08
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні. У мене в житті було дуже багато перепон, випробувань, жахливих подій. Але на них я вплинути не могла. Вони мене багато чому навчили.
Жаліти ж я можу тільки про те, як я на них реагувала, і що робила в житті сама.
Тому ні, не жалкую.
Вареники в маслі це точно не про мене.
Тому ні, не жалкую.
Вареники в маслі це точно не про мене.
Шотуткоїться?• 11 апреля в 17:11
Ответ дляГугелП@лАмался
Не тільки. У мене веселий нрав.
Я з дуже бідної родини. Дитинство з батьком алкоголіком. Доречі зараз стосунки з ним супер.
Всі говорять, що легка в спілкуванні. Маю багато друзів.
Але мене цьому навчило життя, вірніше халепи в житті.
Шотуткоїться?• 11 апреля в 17:15
Ответ дляГугелП@лАмался
Звичайно. Чому тут радіти?
Ну не радіти, а винести досвід.
Я ж не обирала в якій родині народитись. А от впливати на своє життя після 16-18 років вже могла. І зараз можу.
Як раз досвід в бідній родині допоміг.
СМСница• 11 апреля в 17:19
У меня далеко не безоблачная жизнь, но ни о чем не жалею, в каждый момент жизни я поступала так, как могла, исходя из того, чем на тот момент располагала
Сусідка знизу• 11 апреля в 17:35
У меня в жизни было очень много плохих событий и даже страшных. Очень страшных. Но и много хорошего. Сейчас бы наверное ничего не меняла бы. Мне нравится какая я и как живу. Если бы гипотетически это поменяла, то сейчас была бы не в этой точке.
ГороховаЯ• 11 апреля в 18:02
Я точно ні про що не жалкую. Замислилась... та наче і нема чого і за чим