Миссис Буркул• вчера в 11:17

Чим обробити траву щоб вона там не росла? Фото

Посадила кущі, геотекстиль+кора
Але трава проросла там де її не чекала
Що можна зробити ?
автор Миссис Буркул • вчера в 11:17
Порадьте якийсь професійний засіб
Бо кипяток мало шо дав
Дякую

Поліпривіт всім• вчера в 11:20
А почему у вас все корой засыпано?
Залізний кіготь• вчера в 11:21
Це пирій. Від нього є спеціальні гербіциди. Нам допоміг ’Антипирій’, це власна назва. Ну або виривати з корінням, якщо ґрунт дозволяє
Mila228• вчера в 11:24
Треба не агротекстилем цю площу застелити, а брезентом або старим лінолеумом.
Руда ліса• вчера в 11:30
Гербіциди можуть вбити і ваші насадження. Їм все одно, що вбивати. Проти трави - будь який післясходовий гербіцид. Я б прополола руками, не такі вже там катастрофічні масштаби.
parele• вчера в 11:30
Я вырывала, со временем трава практически пропала. Стараюсь не поливать землю химией.
И нужно закрепить по периметру скобами геотекстиль, чтобы не задирался.
Гарні диньки• вчера в 11:33
Ответ дляМиссис Буркул
Порадьте якийсь професійний засіб
Бо кипяток мало шо дав
Дякую
Раундап

Стріляний птах• вчера в 11:46
Завести геотекстиль на бордюр закріпити. Я проти гербіцидів.
бЭйбА• вчера в 12:38
Є різні гербіциди, що діють на різні види трави. Спитайте в будь-якому спец.магазині
Іноді Да• вчера в 18:49
Ураган, фюзилад.
Майте на увазі, що через грунт може попасти і в інші рослини.
Фюзілад діє саме на пирій та однодольні трави. По інструкції.