Лама_мама• 16 апреля в 16:53

постільна білизна фірми ДІМА ДИМА - синтетика!

постільна білизна фірми ДІМА чи ДИМА - синтетика!
Хто планує купляти цієї фірми - знайте що 100% бавовна що пише на етикетці - ОБМАН!
там 100% синтетика, якість просто жах, продають втридорога.
Сподіваюсь що держспожив служба до них добереться і накаже за обман.
Мстящий за Зайца• 16 апреля в 17:03
Я так колись сатин замовила, поїхала та постіль назад

Скіфська пектораль• 16 апреля в 17:09
А я на роспив нішу на лоху купила за 700 гривен. Відкрила посилку і уху їла
З дебютом себе привітала і написала скаргу на сайт.
Этожзвяздаяегообожаю• 16 апреля в 17:33
так она стоит 5 копеек
что вы хотели
автор Лама_мама • 16 апреля в 18:02
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
так она стоит 5 копеек
что вы хотели
Його продають за 1300-2100 грн .
Але коштує воно не більше 500 грн .
Пи Пи Пилюля• 16 апреля в 18:05
Ох уж ці ображені пакупці. Як тільки що їм не так то зразу держспоживслужба 😄
Ви смішна!
автор Лама_мама • 16 апреля в 18:14
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ви смішна!
Чому ображені ?
Навіщо писати склад 100% бавовна якщо там 100% поліестер .
Це як купуєш ауді , а отримуєш якийсь чері .
Пи Пи Пилюля• 16 апреля в 18:25
Це бюджетна білизна, це раз. Ви в курсі, що виробник це Туреччина? Як вказав виробник склад на етикетці, так магазин і продає. Шукайте контакти їх в Туреччині, і пишіть їм туди ваші притензії. Чи Ви тільки продавця обісрати спроможна? До кого має держспоживслужба добратися і покарати з Ваших побажань?
Як я не люблю цих обіженок, які хочуть за дешманство, отримати супер якість. Мозгоклюйство, не інакше.

Этожзвяздаяегообожаю• 16 апреля в 19:03
Ответ дляЛама_мама
Його продають за 1300-2100 грн .
Але коштує воно не більше 500 грн .
Ну как может комплект белья стоить 1300-2000 грн?
вы проедаете больше за день, если семья
Этожзвяздаяегообожаю• 16 апреля в 19:03
Ответ дляЛама_мама
Чому ображені ?
если вы покупаете ауди по цене половины черри, то что ожидаете
автор Лама_мама • 16 апреля в 23:07
Ответ дляПи Пи Пилюля
Не меліть дурниць .
Може ви і ліки купите - парацитамол , а насправді буде ношпа ? І звертайтесь до виробника в Індію . Це ж дешеві ліки а що ви хотіли .