Форс мажор• 16 апреля в 14:18

Хто купляв постіль з сайту milatex? Фб підкидує рекламу

Дівчатка, хто ризикнув і брав їх постіль? Фігня?
Підкупає ціна 1000 грн зараз, але чи там точно бавовна? Дивлюся сімейний однотонний, колір сподобався один. Стайп сатин брала лише один раз Валюту. Норм, не супер якість. Хотіла б порівняння з валютою. Якщо такий, то ще нічого за таку ціну за великий набір. Якщо катається, чи линяє,стріляє, то краще ранфорнс за цю ж +- ціну взяти ту ж валюту. Вона мене влаштовує
Зробіть вибір:
вже голосів: 6
Полиняла
Покаталась
Хороша якість на пару років
Склад точно не натуральний
Ваш варіант
Брала, сподобалось
Небоброїдка• 16 апреля в 14:19
Це ще моя мама в 72 роки деколи ведеться на рекламу в фб, такої фігні накупує

ЯниЯ• 16 апреля в 14:47
Конечно самое натураное из всех натуральных будет, за тыщу то, семейный комплект
nabludatel• 16 апреля в 16:41
Візьміть краще Вілюту.
У них 1.5 комплект з рафронсу (100% бавовна) коштує 894 грн. Нормальна якість. Сатин трохи допожче
автор Форс мажор • 16 апреля в 18:22
Ответ дляНебоброїдка
:) я ніколи не велась і не брала, мама теж велась,але слухала мене, не замовляла. А тут колір пудра сподобався, вирішила запитати відгуки, як в порівнянні з вілютою
автор Форс мажор • 16 апреля в 18:23
Ответ дляnabludatel
Візьміть краще Вілюту.
Дякую. Брала не один раз рафронс по акціях сімейний 1285. Влаштовував повністю, а це пудру однотон приспічило