Міні-бікіні• 17 апреля в 18:11
УЗД вагітність, чи всі частини тіла вже видно в 13-15 тижнів
Підкажіть, будь ласка, чи на УЗД на терміні 13 тижнів (і повторно на 15 тижні) лікар оглядає всі частини тіла малюка? Чи на такому терміні вже все добре видно, і чи може лікар побачити все необхідне, чи щось ще може бути не видно?
Було узд останній раз в 13 тижнів, швидко оглянули, я не побачила одну руку, сьогодні прийшла сама повторно, і лікарка фрагментами якось показала, плечову кістку, кулачок. Але плвноцінно я не бачу одну руку так, як бачила іншу на попередньому узд. Як у ваших дітей було видно на цьому терміні?
Міні-бікіні
• 17 апреля в 18:13
Ніжки чітко бачу дві. А от руки так само не можу зафіксувати обидві по монітору
Оце потужно• 17 апреля в 18:17
А врач увидел руку? Лично я на узи вообще ничего не видела и не понимала
Оновлена версія• 17 апреля в 18:19
Ви лікар?? Як на тому узі шось звичайній людині можна зрозуміти, хз..якщо лікар не сказала що нема одної руки - значить все ок)))
Міні-бікіні
• 17 апреля в 18:21
Ответ дляОновлена версія
Вона сказала наче є.. Але для мене це не відповідь лікаря. На більш ранньому терміні інший лікар все перерахував і назвав. Але там ще все тільки формувалося, тому, не спирвюся на те узд...
Платье Длинное бальное• 17 апреля в 18:22
Ответ дляМіні-бікіні
Автор, вы так до конца беременности себя до нервного срыва доведете. А после то уж страшно и представить.
Міні-бікіні
• 17 апреля в 18:25
Ответ дляОце потужно
Она снова начала смотреть всё вместе. Хотя я четко пришла с запросом посмотреть руку. Прошлый раз она же делала узи, а я для себя снимала видео, и она говорит, вот одна рука, а это голова... она не сказала, а это вторая рука..
Міні-бікіні
• 17 апреля в 18:28
Ответ дляПлатье Длинное бальное
У меня уже есть ребенок, но вот с ним во время беременности не помню такого состояния, сказали всё хорошо и всё, а здесь я если сама не вижу, накручиваю
Гладиолус• 17 апреля в 18:35
Сходите еще раз и посмотрите на другом аппарате лучшего качества. Я часто делала УЗД, мне было так спокойнее.
Но мне кажется, врачи могут ошибаться, тут действительно должен быть хороший специалист, чтобы все увидеть. Во время первой беременности моему ребенку один из врачей ошибочно написал анондроплазию ахондроплазию (карликовость).
Платье Длинное бальное• 17 апреля в 18:42
Ответ дляМіні-бікіні
Автор, расскажите об этом врачу , который Вас ведёт. Может он Вам припишет какие-то успокоительные
Штора с кисточкой• 17 апреля в 19:07
Ответ дляМіні-бікіні
Ну сходіть на інше узд в лабораторію. Раз так нервуєте.
Душка-свекрушка)))• 17 апреля в 22:02
Автор, все буде добре, є люди і без рук і все у них чудово) не хвилюйтеся
Оля_с_киркою• 17 апреля в 22:50
Та наче ж на всіх УЗД пишуть розміри, довжину кісток. У вас такого нема в заключенні ні після цього, ні після попереднього?