ПесиКот• 1 час назад
хто їздив автобусним туром в Італію? це важко?
3 ночі в готелі і 2 нічних переїзда, Рим Венеція Флоренція
думаю чи справлюся чи пожалкую про це
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Мы с дочкой 12 лет в первую поездку так рискнули и ни разу не пожалели, 12 дней правда без ночных, но пару раз так сбивались что приезжали в отели чуть не в 3, 4 часа, так что можно считать пару ночных почти было. Нам с гидом повезло, на одном дыхании, впечатлений море было и богатейшая программа. Между ехать или не ехать у нас всегда ехать
Ну шо не так?• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
чому?
їхати в Італію на екскурсії влітку не варто через екстремальну спеку (часто вище +35°С), велику кількість туристів і високі ціни. Прогулянки містами на розпеченому сонці перетворюються на випробування для здоров´я. Планування екскурсій краще перенести на квітень-травень або жовтень.
В серпні взагалі феррагосто...
Почекуха• 1 час назад
Їздили.´ з дитиною . На той час іншого варіанту не було, ми не вибагливі тому все ок.
У нас також у поїздці були ночівлі в готелі і нічні переїзди.
Їздили на весняні канікули
ПесиКот
• 1 час назад
Ответ дляПокращена
Можно ехать, если это конец сентября
Летом не советую
та на наступному тижні
Покращена• 58 минут назад
Ответ дляПесиКот
та на наступному тижні
Очень жарко, жила три лета в Италии
Нормальные люди не выходят на улицу с часу до 5
Закрывают ставни, обед и сон
И это не юг, север
Я ходила, пыталась, пляж напротив дома - 200 метров
Пока дошла - вся мокрая и это я молодая по возрасту, море спасало, но ненадолго
Экскурсии не представляю
Закрывают ставни, обед и сон
И это не юг, север
Экскурсии не представляю
Ну шо не так?• 52 минуты назад
Якщо Вам хочеться на екскурсію автобусну найближчі тижні, то краще вже Румунія(Трансильванія, Трансфагараш,...)
Невидимка Майя• 34 минуты назад
Я живу в регіоні Абруццо.Літом вдень тут просто пекло, на сонці +55. І така погода ціле літо.
Гірчинка• 5 минут назад
Ответ дляНевидимка Майя
А влажность как? Как вы справляетесь там, спите днем?