Пополняю_Карму• 17 апреля в 22:30
Дивна поведінка тренера
По плаванню
До нього ходила в інше місце 4 місяців не те,щоб не навчили скоріше не до вчили там
І я йому це казала,що ходила в інше місце цілих 4 місяці
Він почав казали,як в мене все виходить за 15 хвилин заняття із ним і ,що це виключно його заслуга,а там мене абсолютно нічому не навчили ,чи не виглядає це як гіперболізоване перебільшення?
Якраз може в мене все виходить за 15 хвилин,тому що я вже ходила до цього на плавання і якісь ази є ,мені здається так знецінювати роботу інших не ок
Розумашка• 17 апреля в 22:38
А що саме не так було, на його думку? Та чого він вас навчив за 15 хвилин?
Пополняю_Карму
• 18 апреля в 01:26
Ответ дляКракадэ
А нащо ходити до тренера по плаванню 4+ місяці?
Щоб навчитись плавати
Пополняю_Карму
• 18 апреля в 01:30
Ответ дляРозумашка
Навчив тому ,що я і так робила в іншому місці просто раніше
Пополняю_Карму
• 18 апреля в 01:27
Ответ дляРозумашка
Він не пояснив ,просто сказав вас там нічому не навчили