Пишна молодиця• 21 апреля в 19:32
Як вам ці штани? Варто купувати чи короткі для мене?
Модель зручна, шукаю для подорожі, щоб зручно було в автобусі. Під них знайшла взуття з еластичної тканини, без шнурків, зручно взувати, легенькі. Якщо роздивитеся на фото, то теж зацініть, будь ласка.
Результат:
вже голосів:
49 (49%)
Штани норм
27 (27%)
Капці відстій
17 (17%)
Штани стрьом
7 (7%)
Брати з капцями
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:34
Ответ дляБутербродница
Штаны хорошие, обувь может посветлее?
Не було, є ще такі самі чорні, але на них буде сильно пил видно. На нозі дуже зручні, там не шкіра, а така мяка міцна тканина.
Тану на сонці• 21 апреля в 19:36
4 года живу в Германии. Если вижу на улице тётку в спортивках - стопудово украинка
Білочкой назви• 21 апреля в 19:35
Ответ дляПишна молодиця
Мені взуття геть не подобається
Білочкой назви• 21 апреля в 19:35
Ответ дляПишу вірші, дорого
Для подорожі світлі штани?
А що не так?
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:35
Ответ дляНЛОша
Вы их так спустили низко по талии что длина стала хорошая)))
Та ні, резинке на місці. В штанях занижена мотня просто. Але зручні, широкий крок.
Тану на сонці• 21 апреля в 19:36
Ответ дляКусман Сиру
Такэ шось ну совсем стремно все выглядит
Как гопник))
Білочкой назви• 21 апреля в 19:36
Ответ дляТану на сонці
я як гляну на тих німкень плакати хочеться від їхніх луків(((
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:37
Ответ дляПишу вірші, дорого
Для подорожі світлі штани?
В мене весь одяг світлий. Це синтетична тканина, вони добре перуться і швидко сохнуть.
Бутербродница• 21 апреля в 19:37
Ответ дляПишна молодиця
Если очень комфортно, берите, потому что в автобусах это самое главное. Штаны то, что надо и длина хорошая
Тану на сонці• 21 апреля в 19:37
Ответ дляБілочкой назви
Зато наши в спортивках и обвешанные золотом как цыгане вызывают только улыбку))
Білочкой назви• 21 апреля в 19:38
Ответ дляТану на сонці
Ви прям до кожної підходить і питаєте звідки вона.
Хто ще біженок обісре як не така ж біженка)) так по нашому
Амбасадор щастя• 21 апреля в 19:39
Взуття це ппц, хоча нічого нового. Це форум стрьомного взуття.
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:39
Ответ дляГомосноб
Ммм.. А больше ничего нет? Что-то мне как-то не тейво)
Багато чого, але в мене маленький зріст і все треба перешивати. А тут наче норм, але трохи наче коротко. На собі важко зрозуміти. Може через високу платформу здається коротка довжина?
Тану на сонці• 21 апреля в 19:39
Ответ дляБілочкой назви
Так они ж общаются между собой) слышно откуда они))
Білочкой назви• 21 апреля в 19:40
Ответ дляТану на сонці
А ті, що не общяються?
можете не відповідати
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:40
Ответ дляБілочкой назви
Я б довші брала і з вищою талією
Талія там на місці, просто фоткала зверху. А довші, то вже дуже широкі на дупці.
Білочкой назви• 21 апреля в 19:41
Ответ дляПишна молодиця
Не зручно з низькою талією. Беріть високу мбо легенси
Білочкой назви• 21 апреля в 19:41
Ответ дляПишна молодиця
Зараз моделі з високою актуальні, у вас спущено
Лукава_Кiшка• 21 апреля в 19:41
Ответ дляБілочкой назви
Ви шоооо
Вона мабуть вже німкинею себе вважає
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:43
Ответ дляТану на сонці
Два роки жила в Швейцарії і маю багато красивого класичного одягу. Але в цих реаліях то все таке мені недоречне і не зручне виявилося, хоча там носила з задоволенням. Спорт для подорожі саме те.