Пишна молодиця• 21 апреля в 19:32
Як вам ці штани? Варто купувати чи короткі для мене?
Модель зручна, шукаю для подорожі, щоб зручно було в автобусі. Під них знайшла взуття з еластичної тканини, без шнурків, зручно взувати, легенькі. Якщо роздивитеся на фото, то теж зацініть, будь ласка.
Результат:
вже голосів:
49 (49%)
Штани норм
27 (27%)
Капці відстій
17 (17%)
Штани стрьом
7 (7%)
Брати з капцями
Люблю Украину• 21 апреля в 19:43
Ответ дляПишна молодиця
Штани 1300грн. Капці 980грн.
Штаны классные, берите. И светлые кроссовки нужны
Новорічна пальма• 21 апреля в 19:45
Штани норм, взуття не дуже. Може кеди чи мокасіни якісь візьмете світліше..
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:45
Ответ дляБілочкой назви
Мені взуття геть не подобається
Дякую. Мені теж не дуже сподобалися, але коли взула, то дуже зручні і легесенькі. Маю кісточки трохи збільшені, то відчула справжній комфорт. І ціна подобається.
Білочкой назви• 21 апреля в 19:46
Ответ дляПишна молодиця
Два роки жила в Швейцарії і маю багато красивого класичного одягу. Але в цих реаліях то все таке мені недоречне і не зручне виявилося, хоча там носила з задоволенням. Спорт для подорожі саме те.
Така посадка і довжина зручна буде
Броніки для Моніки• 21 апреля в 19:47
В подорож я б не ризикувала вдягати світлі штани. Уявіть, які вони будуть, поки ви доїдете- сидіння, громадські туалети, ризик щось розілляти...
Боневтікла• 21 апреля в 19:47
Ответ дляТану на сонці
Зато наши в спортивках и обвешанные золотом как цыгане вызывают только улыбку))
Цыгане это испанки.
Всё что есть то на себя и одевают .
Бабушка божий одуванчик вся обвешана бусиками ,браслетиками яркая -пестрая ))).
Всё что есть то на себя и одевают .
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:47
Ответ дляКусман Сиру
Такэ шось ну совсем стремно все выглядит
Дякую. Коди їхала в автобусний тур, то звернула увагу, що багато дівчат були в схожих штанях. А я в своїх довгих широких джинсах трохи замахувалася в туалетах на заправках.
Броніки для Моніки• 21 апреля в 19:49
Ответ дляПишна молодиця
Багато чого, але в мене маленький зріст і все треба перешивати. А тут наче норм, але трохи наче коротко. На собі важко зрозуміти. Може через високу платформу здається коротка довжина?
Довжина нормальна.
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:49
Ответ дляТану на сонці
Как гопник))
Де ви бачили гопніка в капцях зі стразіками
ПробілНеПрацює• 21 апреля в 19:51
Ответ дляТану на сонці
4 года живу в Германии. Если вижу на улице тётку в спортивках - стопудово украинка
Вам больше негде написать, что вы в Германии? Зачем нам эта информация?
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:51
Ответ дляБутербродница
Если очень комфортно, берите, потому что в автобусах это самое главное. Штаны то, что надо и длина хорошая
Дякую. Візьму таки ті штани. Бо коли вийшла з примірочної фоткати, то дівчина в залі зацінила і теж собі такі пішла брати. Мене довжина засмутила.
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:53
Ответ дляАмбасадор щастя
Взуття це ппц, хоча нічого нового. Це форум стрьомного взуття.
Дякую. Взуття таке, не звичайне. Я люблю різні блискучки на взутті, або сріблясте по кольору. Маю таку слабкість)
Білочкой назви• 21 апреля в 19:53
Ответ дляПишна молодиця
Зря
Кусман Сиру• 21 апреля в 19:54
Ответ дляПишна молодиця
Я ничего против спортивок не имею, но реально можно получше найти
Броніки для Моніки• 21 апреля в 19:54
Ответ дляПишна молодиця
Може, покажіть нам, як на вас більший розмір сидить.
Білочкой назви• 21 апреля в 19:54
Ответ дляПишна молодиця
Візьміть скечерси літні. Вони зручні і незносимі)
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:56
Ответ дляБілочкой назви
Не зручно з низькою талією. Беріть високу мбо легенси
Талія там на місці. Я низенька і фото зверху вниз. А от легіенси то не моє, люблю широке все, балахонисте.
Амбасадор щастя• 21 апреля в 19:57
Ответ дляПишна молодиця
Воно взагалі не підходить до цих штанів
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:57
Ответ дляБілочкой назви
Зараз моделі з високою актуальні, у вас спущено
З високою талією на резинці я як пузатий гном, хоча й зайвої ваги не маю.
Новорічна пальма• 21 апреля в 19:58
Ответ дляПишна молодиця
Базові, але норм)
Пишна молодиця
• 21 апреля в 19:59
Ответ дляЛюблю Украину
Дякую. Штани куплю. Кросівки ще пошукаю. Світлі були б краще, точно.
Ясамаякрасивая)• 21 апреля в 20:01
Ответ дляПишна молодиця
LUXURY гопник
Пишна молодиця
• 21 апреля в 20:01
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую. Куди не хочу, бо довго взувати- знімати. Мокасіни під такі штани не дуже, як на мене.
Пишна молодиця
• 21 апреля в 20:02
Ответ дляБілочкой назви
Така посадка і довжина зручна буде
Оу, клас! Ще б таку дупцю мати;)
Пишна молодиця
• 21 апреля в 20:04
Ответ дляБроніки для Моніки
Завжди їздила, але в джинсах. Все окей було.
Броніки для Моніки• 21 апреля в 20:04
Ответ дляПишна молодиця
Оу, клас! Ще б таку дупцю мати;)
Треба правильно стати, відклячивши дупцю)
Пишна молодиця
• 21 апреля в 20:05
Ответ дляБроніки для Моніки
Довжина нормальна.
Дякую. Куплю ці штани і пошукаю світле взуття.
Аноним_1858• 21 апреля в 20:07
Ответ дляПишна молодиця
В пуме есть летние кросы с резинками похожими, неубиваемые и мегаудобные. Но они больше 2000грн стоят