Пожарник• 23 апреля в 13:44
Что правда меняет качество сна
дорогой матрас, подушка или затемнение в комнате?
Не будь КакСвета• 23 апреля в 13:44
мені останнім часом допомагає тепла грілочка , також проблеми зі сном!
Молчалка• 23 апреля в 13:45
если все в порядке со здоровьем и нервами - будешь спать
если нет - никакой матрас и шторы не помогут
ГейСюда• 23 апреля в 13:47
Ответ дляНе будь КакСвета
Прочитала ’тепла горілочка’
Не будь КакСвета• 23 апреля в 13:48
Ответ дляГейСюда
Прочитала ’тепла горілочка’
горілочка то вже крайній випадок😁
Коко На Страже• 23 апреля в 13:51
Ответ дляГейСюда
Прочитала ’тепла горілочка’
Краще холодна з огірочком квашеним.
Коко На Страже• 23 апреля в 13:52
Ответ дляДайте згадаю
Человек,лежащий рядом.
Я не сплю до ранку з чєловєком. Хропе як трактор.
Шальная коклетка• 23 апреля в 13:54
Усе вами перераховане. Не їсти за 2 години до сну пл можливості. І не залипати в телефон в ліжку.
Шальная коклетка• 23 апреля в 13:54
Ответ дляКоко На Страже
Життєво. У мене вже 6-й рік в берушах
Кошка Мурка• 23 апреля в 13:57
Мне из этого списка только матрас,т.к.со спиной беда.А так,если бы не бахало каждую ночь и сосед,сука,не делал ремонт с 8 утра,то дрыхла бы без задних ног
Мейк-ап форева• 23 апреля в 14:03
Ми якось міняли матрац,купили найдешевший в ікеї на орендовану квартиру,у мене страшенно боліла спина, поклали зверху матрац з дитячого ліжка,яке нам ще не було потрібно і стало трохи краще. У результаті всеодно поміняли,спина боліти перестала майже одразу. Від незручної подушки у мене руки німіють, яскраве світло будить вночі.
Кров з молоком• 23 апреля в 14:05
Ну спробуйте поспати на полу (бажано з нерівностями, горбиками та ямками), з ввімкненим світлом, а замість подушки візьміть велику м’яку іграшку.
То ваше звичне ліжко зручніше? Де краще виспитесь?
А ортопедичний матрац та подушка + затемнення = ще кращій рівень)
Молчалка• 23 апреля в 14:07
Ответ дляКров з молоком
но если нервы ни к черту
Мизимец• 23 апреля в 14:54
Ответ дляКоко На Страже
Кіт поруч.
Особливо, коли він вирішує, що зараз час вилизати ліву задню лапу. Ну і мою руку, чого вже там...