Гадаю_По_шнуркам• 23 апреля в 14:52
Где сделать свидетельство о смерти копию
Умер бывший муж. Родственники свидетельство о смерти не отдают. У меня несовершеннолетний ребенок и нужен этот документ. Умер около недели назад, недавно. Могу ли я себе сделать это свидетельство и куда мне обращаться ?
Бабо-лебідка• 23 апреля в 15:00
Ответ дляСонячний день
Боятся, что вы на наследство подадите
Що вона допомогу по втраті годувальника буде отримувати
Сапай вазони• 23 апреля в 15:01
Ответ дляБабо-лебідка
От дурні, вони ж не зі своєї кишені її платитимуть.
Бабо-лебідка• 23 апреля в 15:03
Ответ дляСапай вазони
В мене була аналогічна ситуація. Тато помер і баба мамі не давала ні за які гроші те свідоцтво. Мама сама мене виховувала це був 94 рік.
Гадаю_По_шнуркам
• 23 апреля в 15:31
Ответ длявсегдаДаДа
Через портал Дія попробуйте.
А що там можна зробити Свідоцтво про смерть ? Це з чийого аккаунта ?
Гадаю_По_шнуркам
• 23 апреля в 15:31
Ответ дляБабо-лебідка
Да, можете.
Зверніться в місцевий ДРАЦС
Не знаєте відразу видадуть чи чекати ?
Бабо-лебідка• 23 апреля в 15:33
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Не знаєте відразу видадуть чи чекати ?
Я б і зараз поступила так як тоді поступила моя мама, підійшла до людини і нормально поговорила, пояснила як є за « шоколадку» дали без якихось особливих напрягів. Теоретично його відразу мали б видати. Це велике місто ? І для чого саме вам те свідоцтво, для того що я вище написала?