КротоТо• 23 апреля в 14:57

Знову стрілянина, на цей раз у Львові

На щастя ніхто не постраждав.
Але це лише квіточки, уявляю скільки в людей зброї на руках.
Викликаю на дебати• 23 апреля в 14:58
а вы думали, то ли еще будет

За ким я буду?• 23 апреля в 14:59
І вони ще хочуть дати вільний доступ до зброї....
Мамина корзиночка• 23 апреля в 14:59
Бо тупі люди думають, що якщо їм в кожній хаті дозволять мати зброю, то це їх від чогось захистить, і не розуміють, що подібних випадків в тисячі разів буде більше
Викликаю на дебати• 23 апреля в 15:01
Ответ дляМамина корзиночка
тупі не те слово, в більшості випадків навіть за самооборону можна присісти і на довгенько.
Яжбоматусяблін• 23 апреля в 15:01
Все равно
автор КротоТо • 23 апреля в 15:02
Ответ дляМамина корзиночка
Та да, тут однозначно, зброя це завжди біда
Викликаю на дебати• 23 апреля в 15:03
навіть якщо до тебе в хату поліз грабіжник і ти його пристрелив і убив, ти сядеш. Бо буде перевищення самооборони. Люди хоч би реальну практику повивчали.

автор КротоТо • 23 апреля в 15:05
Ответ дляВикликаю на дебати
В більшості квартир навіть немає як сейф належно розмістити, скільки буде цікавих дітей
Щебетуха• 23 апреля в 15:06
Это начало?
Викликаю на дебати• 23 апреля в 15:06
Ответ дляКротоТо
отож, травмованому війною суспільству тільки зброю залишилось легалізувати. Люди і так з розуму сходять.
ДикаВишня• 23 апреля в 15:07
У Флобера сила пострілу така, що лист картону пробиває лише метрів до 6. Ніжка від табуретки - зброя страшніше за Флобер
3@йk@• 23 апреля в 15:07
Ответ дляДикаВишня
Флобер - тренировочное оружие, баловство. Главный плюс - дешевизна боеприпасов. Но никто этого не знает :)

Револьвер :)
автор КротоТо • 23 апреля в 15:07
Ответ дляДикаВишня
А, ну це все кардинально міняє.
Мені завжди хочеться подивитись на писак таких дибільних коментів.
Я вам навіть заплачу- відкрийтесь
ДикаВишня• 23 апреля в 15:10
Ответ дляКротоТо
А, ну це все кардинально міняє.
Я вам навіть заплачу- відкрийтесь
У мене поряд лікарня. Постійно туди йдуть підрізані алкаші та наріки. Роками на асфальті доріжки з кривавих капель. Усі роки усім на це байдуже
Шукайте інші сенсації
Бадабум• 23 апреля в 15:11
В Дніпрі теж стрілянина
Бадабум• 23 апреля в 15:11
автор КротоТо • 23 апреля в 15:12
Ответ дляДикаВишня
Шукайте інші сенсації
Вам би там обстежитись
автор КротоТо • 23 апреля в 15:12
Ответ дляБадабум
фото
Пісєц
Закуйовджена життям• 23 апреля в 15:15
Ответ дляДикаВишня
А если в глаз? Случайно

КаваЗМолоком• 23 апреля в 15:18
А как же от тцкунов защититься, когда они, напав несколко на одного, тащат в бус, избивают, издеваются, а мусора им в этом помогают? Оружие нельзя, что тогда? Монтировку с собой носить? Нож? Топор?
ДикаВишня• 23 апреля в 15:18
Ответ дляЗакуйовджена життям
А если в глаз? Случайно
А представьте что прямо по улице на скорости 80 км/ч будут ездить некие металлические капсулы по 1-1.5 тонны весом. Что может случиться если такая капсула случайно столкнется с человеком, представляете? Как страшно жить
Вареничніца• 23 апреля в 15:27
А в Хмельницком, где-то месяц назад, какой-то придурок с балкона из автомата стрелял.
Черпак_для_фантазий• 23 апреля в 15:28
Ответ дляКаваЗМолоком
Може це якийсь дурний флешмоб, щоб ТЦКуни боялися по вулиці ходити?
Просто за останні пару днів ці стрілянини уже у стількох містах, що на співпадіння не схоже
КаваЗМолоком• 23 апреля в 15:29
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну ясно же, что это все не просто так. Напоминает чем-то случай с караванским стрелком.
Закуйовджена життям• 23 апреля в 15:30
Ответ дляДикаВишня
А вы не ходите там, где они ездят.
Ходите по тротуарам. И пользуйтесь светофором. Справитесь?
ДикаВишня• 23 апреля в 15:44
Ответ дляЗакуйовджена життям
А вы не ходите там, где они ездят.
А вы не суйте ствол флобера в глаз, ухо или анальное отверстие. Случайно и не случайно, и не только флобер
Закуйовджена життям• 23 апреля в 15:53
Ответ дляДикаВишня
Я смотрю, вы знаете толк в извращениях. Часто практикуете?
Сірничок• 23 апреля в 16:55
Ответ дляЗа ким я буду?
ось основна помилка тих хто кричить заборонити.
в Україні повно нелегальної зброї, всі злочинці її вже мають, або легко матимуть за потреби.
а законослухняні громадяни будуть вмирати без шансу захистити себе, і останнє що вони бачитимуть - як тікають поліцейські
За ким я буду?• 23 апреля в 17:03
Ответ дляСірничок
Ну звісно, законослухняні громадяни будуть ходити в супермаркет і відстрілюватися, якщо що.
Ви не розумієте, що адекватна людина буде його тримати вдома у сейфі і єдина можливість застосувати зброю - це коли хтось невідомий ломиться в двері.
Черпак_для_фантазий• 23 апреля в 21:10
Ответ дляКаваЗМолоком
Нагадайте будь ласка про караванського стрілка.
Не пригадую.