Я не Тролль• 23 апреля в 20:29

Олди, чи ви мали таку модну річ в гардеробі

В різні епохи були показники успішності в гардеробі кожної модниці, хто мав такий з вас або ваших близьких в 90-х? Яку річ у вашому гардеробі зараз вважаєте показником модного луку?
Шукаю стакан• 23 апреля в 20:54
Я 86 года, в 9-10 классе носили широкие джинсы с карманами,а такие свитеры,по-моему, мама носила

к.Буланова• 23 апреля в 20:54
Ответ дляУкраиночка
А у меня долго была мутоновая шуба и кроличья шапка, в которой ни хрена не слышно было как в гермошлеме 😂
Шубы были, наверное, у всех детей 80-х - начала 90-х))
Додаю напруги• 23 апреля в 20:54
А губы тогда свои носили
parele• 23 апреля в 20:54
Ответ дляПтиця Говорун
Норкова шапка) Із навіть час не знімали в приміщеннях, наприклад, в навчальних закладах) А ще в них фотографувались, це, взагалі, аут)))
З цім в мене теж історія була. Мама дістала шкурки норки, віддала їх якійсь родичці, яка шила шапки. Та майже рік голову морочила, а потім прислала кубанку. Каракулеву 😆
Так ті шкурки і не повернула. А кубанку міль трахнула.
Відповів всім• 23 апреля в 20:55
Ответ дляБарабан для дорослих
Треба було мати кросівки з кислотними шнурками, джинсівку, варьонки джинси, лосіни
А якщо шнурки ще й різного кислотного кольору - то взагалі бомба, а ще кенгурухи, піраміди, плісеровані спідниці
Украиночка• 23 апреля в 20:55
Ответ дляк.Буланова
Как я восхищаюсь современный детской одеждой для зимних активностей: не промокает, не продувает, съезжай на попе, на пузе. А у нас гамаши, которые обледеневали так, что просто стояли колом 🤣
Кудлата хмаринка• 23 апреля в 20:55
У меня не было, жили бедно. У будущего мужа был такой, когда с ним познакомились.

к.Буланова• 23 апреля в 20:55
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А пушок на дульку теж травма був
А резинка така товста з пушком?
Пьяная вишня• 23 апреля в 20:55
Ответ дляУкраиночка
Девочки, а в 90е уже помните топ yes впереди было написано, no - сзади? И футболку с Титаником?
У меня был короткий топ с Титаником, а ниже вот такая юбка)
автор Я не Тролль • 23 апреля в 20:56
Ответ дляУкраиночка
В 90е тоже были) моя мама была заведующей в магазине, притом, что ей не ьыло 40 на тот момент, она таким грешила тоже, и все тетки из бухгалтерии 😂
моя мама не носила, тому я не бачила,думала то 80-ті в шапках таких, у мами була маленька норкова шапочка, але вона виглядала інакше, ніж на фото, а я носилка ангорову кепку, ржачну таку
Украиночка• 23 апреля в 20:56
Ответ дляПьяная вишня
Ого вы модная были 🌟
Вишнёвая Леди• 23 апреля в 20:56
Ого скільки нас молодих в темі 🤣 а казали,що тут до 30 років тільки тусуються
Додаю напруги• 23 апреля в 20:56
Ответ дляУкраиночка
Шерстяные рейтузы с вытянутыми коленками🥺
parele• 23 апреля в 20:56
Ответ дляк.Буланова
Ахаха).
Я і мала це на увазі)
Тоді різні були, особливо пам´ятаю чорного кольору типу шовк, а на ньому різнокольорові великі пайєтки.
Оооо, ось таке мені чоловік і подарував. Спочатку з балкону бант полетів, потім чуть і чоловік слідом не відправився)))
Украиночка• 23 апреля в 20:57
Ответ дляДодаю напруги
Ну классное же детство было, тем не менее
к.Буланова• 23 апреля в 20:57
Ответ дляУкраиночка
Да, футболка с Дикаприо была у многих) 96 год вроде.
пицунда• 23 апреля в 20:58
девочки а у меня был прикол...зп 200руб и футболка босс 200руб а у меня был ухажер моряк. так я ему заказала эту футболку...как же он смеялся с моей дремучести
к.Буланова• 23 апреля в 20:58
Ответ дляПтиця Говорун
У батька така була. Він і у 90-х, і у 2000-х таку носив).
автор Я не Тролль • 23 апреля в 20:58
Ответ дляУкраиночка
лосіни, які гамаши?

Додаю напруги• 23 апреля в 20:58
Ответ дляУкраиночка
Детство всегда классное.
Я этот ужас бурякового цвета в подъезде снимала, а потом надевала обратно чтоб не ругались дома. И в капроне по морозу...
Фиона Шрековна• 23 апреля в 20:58
Ответ дляУкраиночка
И гуляли ещё полдня в заледеневших гамашах, потому что переодеваться нельзя было идти домой, вдруг загонят
Украиночка• 23 апреля в 20:59
Ответ дляЯ не Тролль
лосіни, які гамаши?
Ну гамаши были теплые, типа колгот простых, но без стопы
Птиця Говорун• 23 апреля в 20:59
Ответ дляЯ не Тролль
то мабуть ще 80-ті, ті шапки?
Ні, якраз кінець 80-х, початок 90-х. І ще такі пальта були зелені, фіолетові, жовті, пояс на резинці і ззаду пелерина. В мене був зелений, але розміру 52 на мій 42-44, бо так хотілось, а розміру мого не було))) За рахунок резинки це трохи скривалось, але я уявляю те опудало) але тоді здавалось неземною красою!
к.Буланова• 23 апреля в 20:59
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А куртки жжаті диких кольорів з пальмою на кармані в кого були?))
Ні, не пам´ятаю).
Пам´ятаю моду на ’пуховики’ - насправді синтопонові куртки і жіночі подовжені - типу парок, різних яскравих кольорів.
Пьяная вишня• 23 апреля в 20:59
Ответ дляк.Буланова
Ахаха).
Я і мала це на увазі)
Моя мама в гостинице работала. Приходит какой-то домой и говорит:
Сегодня видела актрису Гундареву. Какая она была красивая, с гигантским бархатным бантом)))
Угги_в_горошек• 23 апреля в 21:00
это ваша родня?
На_оба_рот• 23 апреля в 21:00
Ответ дляSo_so
Свитер boys, это был предмет зависти)
Зато у меня были бирюзовые блестящие лосины.
а у мене фіолетові)
автор Я не Тролль • 23 апреля в 21:00
Ответ дляУкраиночка
не застала,носила лосіни поверх колгот зимою, а зверху спідницю резінку
Якось так і живу• 23 апреля в 21:00
Ответ дляparele
Цікаво, а ви ще пам´ятаєте моду на мохерові шарфи ’пляшущій мальчик’? Це в середині 80х в Дніпрі було супер круто.
к.Буланова• 23 апреля в 21:00
Ответ дляУкраиночка
И еще такие клипсы как ножницы, которые типа мочку прокололи
Так, у мене були білого кольору, десь виміняла у когось))
але навіть не носила, бо носила золоті - подарунок бабусі