Омлетик• 24 апреля в 09:17
Як вивести міль?
Порадьте, як вивести міль з шафи? Квартира батьків, зараз там ніхто не живе, але трохи речей в шафі залишилось.
Вже раз перебрала всі речі, шафу обробила інсектицидом, досі в квартирі стоїть запах тих саше від молі. Взимку нічого не літало, пару днів навідалась, знову по всій квартирі маленька дрібна міль. Не харчова.
Вже пару речей погризла((
Що з нею робити? Бо я вже не знаю, викинути всі речі не варіант, розкласти ще якісь пахучі штуки - так то мене від них нудитиме, а молі хоч би що.
Вже пару речей погризла((
Просто Фіфа• 24 апреля в 09:22
Я виводила спреєм від молі, він дуже вонючий. Побризгати і закрити квартиру, провітрити згодом. Але треба ще пошукати речі, які їсть міль. Бо толку буде мало.
Іноді Да• 24 апреля в 09:24
міль маленька їсть тільки натуральну тканину , хутро.
тож шукайте в коврах, одіялах, одяг, взуття на натуральному хутрі, шапки хутряні, одяг з даванням натуральної вовни
Та_все_ок_будет• 24 апреля в 09:24
Я вешала липучки от моли, на люстру, везде, она поприлипала вся
Омлетик
• 24 апреля в 09:28
Ответ дляПросто Фіфа
це ж мабуть всі щілини треба обробити? я навіть не уявляю, як це зробити в 3-кім квартирі(( бо літає скрізь(
Думала речі спакувати в герметичні пакети.
Омлетик
• 24 апреля в 09:29
Ответ дляІноді Да
та всі натуральні речі я забрала, залишились тільки х/б речі, футболки, лижні куртки, взуття.
Омлетик
• 24 апреля в 09:30
Ответ дляТа_все_ок_будет
були ліпучки в шафі, частина поприліпала, а інші і так літали. В тій шафі, яку я обробляла на ліпучках нова не з´явилась, таке враження, що вона стала розумніша і туди вже не сідає) Але купа була на стіні і на стелі.
Бігала з табуреткою її діставала(
Самоучка• 24 апреля в 09:31
Я раскладывала везде в шкафах ловушки от моли, они не воняют. Плюс, как выше писали, липучки. Это сейчас вылупилось новое поколение моли, его нужно отлавливать, пока оно не размножилось
Омлетик
• 24 апреля в 09:32
Ответ дляМарічка
Свернутые ковры есть?
ні, немає, є лише один килим, але він синтетичний.
Раніше завелась під диваном в рештках печива, дитина їла і накрошила, я не помітила, потім коли прибирала, відсунула диван і випадково помітила, все вимила і обробила.
Наче все перебирала. Хіба тільки залишилась ще книжкова шафа. Але хіба вона б в книгах завелась?
Марічка• 24 апреля в 09:34
Ответ дляОмлетик
Да, там тоже есть. В переплетах нити
Омлетик
• 24 апреля в 09:34
Ответ дляСамоучка
ловушки - це ліпучки?
Ну от я ж цього і боюсь, щоб потім взагалі армагедон не стався.
Ліпучки я навішу, але ж вона скрізь літає( по всім стінам.
Перебила мабуть 2 десятки. Я туди можу час від часу заїжджати, але ж я там не живу. Не знаю, що з тим всім робити тепер.
Омлетик
• 24 апреля в 09:35
Ответ дляМарічка
Да, там тоже есть. В переплетах нити
книги викидати?(( їх багато((
Самоучка• 24 апреля в 09:39
Ответ дляОмлетик
ловушки - це ліпучки?
Нет, это шайбочки такие, у меня были Раптор. У вас где-рассадник этой заразы. Пакеты могут не спасти, эта гадина их может прогрызть. Но можно попробовать, тогда хоть будет видно, где она поселилась.
Марічка• 24 апреля в 09:39
Не выкидывать, просто прочистите торцы хоть. А вообще может это пищевая такая? У нас вечно из круп вылазит зараза. Еще кстати в чаях, специях
Омлетик
• 24 апреля в 09:41
Ответ дляСамоучка
а це такі з запахом, які до шафи клеїти треба?
Треба пошукати щось без запаху. Бо я на зиму розклала пахучі пакетики, то ледь сама не задихнулась( вже все повикидала, залишила вікно на провітрювання, і досі штин стоїть(
Омлетик
• 24 апреля в 09:43
Ответ дляСамоучка
та я боюсь, щоб цей розсадник не був по всій квартирі у всіх щілинах(((
Я вже думала, може зібрати всі речі і перевезти до себе, але якщо вона у мене заведеться, то це буде треш(
Самоучка• 24 апреля в 09:43
Ответ дляОмлетик
Да, только без запаха
Омлетик
• 24 апреля в 09:44
Ответ дляМарічка
ні, харчова більша і темніша, а ця дрібна світла( не харчова.
Харчова теж колись була, але з нею якось легко було впоратись, викинула спеції старі і вона зникла.
А тут прям катастрофа( Завелась, коли шафа була забита. Але з тих пір вже не один раз все перебрала-перепрала-обробила.
Кидаю курити• 24 апреля в 09:47
Ответ дляОмлетик
Аерозоль. Це ефективно. Плюс розкладую недорогі пластинки з епіцентру, кожних 3-4. Місяці повторюю обробку
Кидаю курити• 24 апреля в 09:49
Ответ дляОмлетик
книги викидати?(( їх багато((
Попшикати по поверхні аерозольем.
Омлетик
• 24 апреля в 09:49
Ответ дляКидаю курити
дякую спробую ще такий засіб
Кидаю курити• 24 апреля в 09:51
Я жила в квартирі час від часу була міль, ну ловушки, пластини. А тут вже другий рік переїхала в іншу область, то купила аерозоль ,і він мене врятував, проблем з міллю немає,
Бамбарбия! Кергуду.• 24 апреля в 09:56
харчова малесенька срібляста.
Одежна-більша,трохи свтло-коричнева.
пораджу вам рейд від молі.
я усю міль вивела таким ?
gad_source=1&gad_campaignid=21754432249&gclid=EAIaIQobChMIrprO9vKFlAMVk7KDBx1HZxzJEAQYAiABEgKkT_D_BwE
чіпляєте у шафах,на кухні. в мене за пару днів наліпилось більше 20 шт
тільки з´являється -я ліплю.
у вас десь там гніздо. треба усі речі перебрати,обдивитись,висушити. відкрити шафи,провітрити,сонце запустити.вони того не люблять. бо поки там десь сидить свиноматка-толку ноль.вона сидить десь у кутку, у светрі підкоміром(до речі,полюбляють невипрані речі)
Одежна-більша,трохи свтло-коричнева.
пораджу вам рейд від молі.
я усю міль вивела таким ?
тільки з´являється -я ліплю.
Кидаю курити• 24 апреля в 09:52
Ответ дляОмлетик
дякую спробую ще такий засіб
При тому я не запшикувала всю квартиру , лиш стіни, полиці шаф, шафок різних, десь по кутках тощо
Омлетик
• 24 апреля в 09:53
Ответ дляКидаю курити
дякую! Треба спробувати. Лише дві шафи з одягом в квартирі, наче не такий великий масштаб, але вони вбудовані, і в задні стінки я не доберусь(
Кидаю курити• 24 апреля в 09:53
Міль при. Теперішніх засобах це найменша проблема. А от слідкуйте за вентиляцією, щоб квартира не ’задихнулися’
Омлетик
• 24 апреля в 09:55
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
харчова малесенька срібляста.
Одежна-більша,трохи свтло-коричнева.
пораджу вам рейд від молі.
я усю міль вивела таким ?
тільки з´являється -я ліплю.
Одежна-більша,трохи свтло-коричнева.
пораджу вам рейд від молі.
я усю міль вивела таким ?
тільки з´являється -я ліплю.
дякую! так куплю навішаю, але мені здається, що її так багато, що вся не передохне сама. Раніше висіли ці ліпучки, і зараз в шафі були, але не наліпились(
Кидаю курити• 24 апреля в 09:55
Ответ дляОмлетик
Ну то ж ви з внутрішньої сторони попшикаєте шафу, мені було достатньо. Я обпшика дві шафи, і на кухні шафи, балончика вистачило , навіть ще лишилося.
Кидаю курити• 24 апреля в 09:56
Ответ дляОмлетик
їх треба міняти. Періодично, мені з балончиком зручніше.