Женщинас• 23 апреля в 23:48
Кавомашина поломка
Почали мигати лампочки кави і не працює машинка, в чому може бути проблема? Може в когось була така проблема?
Усміхайлик• 24 апреля в 00:59
Викиньте і купіть нову.Або просту гейзерну-відмінно варить, і ламатися нічому.
Alexandra0311• 24 апреля в 08:23
Тому що після якоїсь кількості випитої кави їх переодично возять в сервісний центр, там їх смазують, промивають і т.д...в мене делонгі пару раз на рік вожу.. на цьому тижні возила 1400 грн обійшлось
Мию вікна у мороз• 24 апреля в 09:26
Доброго ранку, авторко! Яка у вас кавомашина та де ви знаходитесь? Можливо, я зможу допомогти.