Прокачую сідниці• 24 апреля в 17:25

Достал этот рост цен

Все только хуже и хуже становится
Любовь Калистратовна• 24 апреля в 20:24
Ответ дляЛасую колобками
Ось саме дешманьське рідке мило.Яке я всюди що мию добавляю( підлоги, фасади кухонні, рами віконні тощо).В грудні 190 грн тепер вже 600.І це тільки якась одна позиція, а їжа, пальне
Я взяла за 150 чудове, 5 літрів. Я алергик мені підходить.

Гигиенишвили• 24 апреля в 20:57
Ответ дляТочу ляси
Яйця по 60-80 грн, а кілька років тому по 30-40 були. Кефір по 70-80 за літр, це вважаєте не подорожчали? Яблука по 45-55. Крупи навіть гречка стала по 75 в АТБ, рік тому була по 35-40. Булгур така ж ціна. Макарони тверді я по акціям до 25 грн за 400 грамм купувала рік-два тому, а зараз 40-50. Ціни жахливі.
А зарплати роками майже не підвищують.
А на мой взгляд это и не так дорого
Гигиенишвили• 24 апреля в 20:58
Ответ дляТочу ляси
Де це яблука по 20? В супермаркетах від 40, на ринках так само, або дорожче. Ну хіба другий сорт, мілкі і підпорчені по 25.
От скопіювала з сайту мінфіну ціни квітня 24 року, тобто 2 роки тому. І порівняйте з сьогоднішніми.
Середні ціни на товари та послуги в Україні у квітні 2024 (грн.)
Продукти вартість од. виміру
Хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку 45,31 кг
Хліб пшеничний з борошна першого ґатунку 36,64 кг
Хліб житній, житньо-пшеничний 37,67 кг
Батон 23,43 500 г
Макаронні вироби з м´яких сортів пшениці 29,94 кг
Борошно пшеничне 15,52 кг
Крупи манні 21,86 кг
Крупи ячні 15,31 кг
Крупи пшеничні 16,42 кг
Крупи гречані 26,36 кг
Пшоно 24,37 кг
Рис 51,53 кг
Яловичина 266,10 кг
Свинина 177,48 кг
Птиця (тушки курячі) 88,03 кг
Філе куряче 158,90 кг
Ковбаси варені першого ґатунку 169,26 кг
Риба морожена 168,50 кг
Молоко пастеризоване жирністю до 2,6% включно 39,41 1000 г
Сири м´які жирні 186,29 кг
Сметана жирністю до 15% включно 110,18 кг
Яйця 33,45 десяток
Масло вершкове 79,50 200 г
Олія соняшникова 57,84 л
Сало 167,55 кг
Яблука 24,59 кг.
Нормальные цены как по мне
Точу ляси• 24 апреля в 21:00
Ответ дляГигиенишвили
А на мой взгляд это и не так дорого
Якщо зарплатня майже та ж сама, що і кілька років тому, а базові продукти значно здорожчали, то дорого.
Прожитковий не підвищують, зарплати не підвищують, то ж економити звичайній людині доводиться на всьому.
За ким я буду?• 24 апреля в 22:08
Ответ дляТочу ляси
знали б ви,як зараз люди на периферії виживають...,де зарплати 10-12-15.., і продукти стартують кажного дня. Логістика-+++. Скидок -тут немає.
пенсіонери з мінімалками будуть тихо мерти.
Точу ляси• 24 апреля в 22:30
Ответ дляЗа ким я буду?
А я не знаю, думаєте? Зарплатню особисто в мене за 5 років підняли десь на тисячу грн з хвостиком. Я в мільйоннику, але у нас у Харкові зарплати нижчі, ніж на периферії. В чоловіка підприємство частково евакуювалось у 22 році в Івано-Франківську область, так власник був вражений, що за 15 тисяч, які він працівникам платить, ніхто там працювати не хоче. А в Харкові й досі не набагато вищі зарплати. За чотири роки зовсім трошки підняли.
Пенсіонери з мінімалками в нас не голодують, ніхто не голодує, місцева влада годує безкоштовно всіх бажаючих обідами, і дають до трьох порцій на одного.
Тут надолго• 25 апреля в 03:09
Ответ дляТочу ляси
Та ніколи не було раніше, щоб роками не підвищували зарплати, а ціни так шалено росли. У багатьох зарплати довоєнні. Робітникам на виробництві за 5 років підняли зарплати на пару тисяч, а ціни вдвічі-втричі.
И работники поувольнялись и осталось производство в опе. договаривайте, чо уж

Тут надолго• 25 апреля в 03:11
Ответ дляБабця в мештах
В нас дешево. Купую раз в два три тижні на гуртовому, Львів
так и говорите сразу. я тоже беру на опте по 30, но в магазине вижу их по 45
Ласую колобками• 25 апреля в 08:00
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Яке, можно фото.Треба робити запаси
Бабця в мештах• 25 апреля в 08:42
Ответ дляТут надолго
Так яка різниця де
Точу ляси• 25 апреля в 21:54
Ответ дляГигиенишвили
Нормальные цены как по мне
Вот только прочла в новостях:
Ціни на гречку та пшоно зросли майже вполовину від початку 2026 року. У середньому, на квітень кілограм гречаної крупи коштує 77 гривень, пшоняної крупи — 54 гривні.
Пшено, самая дешёвая крупа всегда была, больше 50 грн.
Тут надолго• 26 апреля в 12:26
Ответ дляБабця в мештах
Так яка різниця де
огромная разница, в полтора раза. там тут и еще вот здесь с такой разницей- и в кармане остается много денешков
Бабця в мештах• 26 апреля в 12:29
Ответ дляТут надолго
Так я про це і пишу
Я організувала купівлю продуктів так, що вартість продуктів доступна і низька