Весела бджілка• вчера в 19:29
Весь день вона сидить на балконі курить і говорить …. по телефону
Це починається з 7 ранку і до пізнього вечора. Я навіть не уявляю з ким можна стільки розмовляти грубим, хриплим басом.
Як думаєте щось можна зробити?
Зимою вона весь час сиділа на сходовіі клітці, а зараз потепліло- перейшла на балкон.
Як думаєте щось можна зробити?
Весела бджілка
• вчера в 20:00
Ответ дляКава з адреналіном
Она переживала, что вам не все слышно, перебралась поближе.
Чесно, от зараз вона заткнулася, а я і не помітила , таке відчуття що далі фонить.
Ашотакоя• вчера в 20:03
А хіба ви не маєте права викликати поліцію за паління в недозволених місцях?
Весела бджілка
• вчера в 20:04
Ответ дляАшотакоя
Вона в себе на балконі
Море Щастя• вчера в 20:25
Діалог, я зі своєю поговорила, тепер сидить і димить на балконі між поверхами, мені в квартирі не смердить і не чутно і ок
Люблю пиво• вчера в 20:33
Ответ дляКукусики
Успокойте свою нервную систему.
Так а вонь от курева. Что с ней делать