Зроблено у 80-х• сегодня в 16:46
Шлюб з 14 років
❗️В Україні дозволять укладати шлюб з 14 років, — Верховна Рада ухвалила новий Цивільний кодекс в першому читанні
Також будуть наступні зміни:
📍Шлюб з 14 років буде дозволений при вагітності та народженні дитини.
📍Заборонять розривати шлюб під час вагітності дружини та протягом року після народження дитини.
📍Юридично закріпиться статус заручин — тобто якщо людина пообіцяла одружитися, а потім передумала, її можуть змусити компенсувати не лише витрати на весілля, а й моральну шкоду.
📍Визначать сім´ю виключно як союз чоловіка та жінки.
📍Змінять правила щодо вилучення дітей (наприклад, за «ухилення від створення безпечних умов»).
Також будуть наступні зміни:
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляПерша скрипка
В ЕС точно не возьмут без родителя 1 и родителя 2.
так с нормой - что семья это только ме и жо - уже не возьмут
Вітаміни косметика• 2 часа назад
це беззаконня. в мене донька 16 хлопці не цікавлять її поки. Зовныі так вона вже вирісла, але ще дитина для того щоб дітей заводити.
педофіли в раді
Не танцую- но пою• 2 часа назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Це тепер типу якесь старе трахне дитину і одружившись уникне покарання?
’❗️У мережі поширюють фейк про нібито дозвіл на шлюб з 14 років в Україні
Насправді ця норма раніше обговорювалась, але вже давно виключена із законопроєкту і не розглядається.
Інформація є застарілою та не відповідає дійсності.’
Автор , хватит тянуть сюда не проверенную инф .
Ручки-Крючки• 2 часа назад
Ответ дляНенька наша
Готуємося до напливу трудових мігрантів,шо тут сказати. Будуть женитися на наших дівчатках
или на своих, в некоторых странах брак разрешен с 9 лет, а тут аж с 14
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
В якесь дніщє перетворюють країну, де вже й дітей трахать норма.
Тут писали - шо ви розганяєте не буде такого, ну і ось
Во многих странах возраст согласия 14 лет, думаю делают в соответствии
Верочка 100%• 2 часа назад
Ответ дляФиктивная
Ну. Как бы, наверное можно девушке и отказаться от брака?
до чого тут брак? Ви прикидаєтесь що не розумієте? Тепер хворі збоченці будуть це більше ґвалтувати дітей, бо їм за це нічого не буде! Можна просто одружитися з жертвою і все, і продовжувати знущання, законно.
Верочка 100%• 2 часа назад
Ответ дляБабульція
Де ви побачили зниження порогу відповідальності?
законно можна буде трахати дітей, ви правда не розумієте?
Пишу вірші, дорого• 1 час назад
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляВерочка 100%
Законопроект відхилений,це по перше. По друге, навіть,якби були дозволені шлюби, це не позбавляло б відповідальності за згвалтування та розбещення.
Пишу вірші, дорого• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
А можна не женитися і гвалтувати далі. Узаконення відносин - це остання ланка. А боротись потрібно на першій ланці.
Для того щоб не гвалтували далі, треба покарання нести, а не женитися.
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ні. Треба займатись вихованням. Зайдіть в теми де обговорюється чи пускати дівчину в 16 років на море з хлопцем і т.д. Суспільство підтримує дошлюбні відносини. Це і є причиною морального падіння. А поротись потрібно з першопричиною.
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Воно може бути теж 14 років. І думаю не вам вирішувати за всіх. Дівчина має право вирішувати - жити з батьком дитини чи відправити в тюрму.
в такому віці це дитина. вона не може вирішувати усвідомлено свою долю. там мозок ще не виріс. нажаль він росте повільніше ніж груди та все інше.
Котики-муркотики• 1 час назад
Класс... Когда в 2013 прыгали, чтобы попасть в Европу, а в 2026 допрыгались до Сомали. И это ещё не конец их правления, далі буде...
ТаПрямТам• 54 минуты назад
Ответ дляКотики-муркотики
Ви про що зараз?
Завтра не пью• 35 минут назад
А де закон про безкоштовну контрацепцію для підлітків і молоді для уникнення ранньої непланованої вагітності?