ПАЦАНКА О• Изменено 04 мая в 08:59

Яка я дурна жінка

Це ж треба бути такою дурною жінкою, просто в шоці від себе. Я познайомилась з чоловіком місяць тому, було у нас спілкування (воно і зараз є) на початку знайомства було кілька зустрічей, навіть секс був. Але після сексу він якось охолов, ну звісно пише мені, але дуже холодно і формально. Він з самого початку нашого знайомства розповідав мені про свого друга, познайомив мене з ним. Вчора я там мала йому щось передати і він приїхав з другом. А я перед цим трохи випила з подругою, хоча я не п´ю майже ніколи, але був поганий настрій, то захотіла трохи розслабитись. Я при зустрічі чомусь розповідала про чоловіків, що зі мною знайомляться, що там хтось запрошує зустрітись, а я не хочу. Зокрема про одного підполковника, який мені казав, що я йому подобаюсь. І потім навіть сказала, що мені подобається його друг, який почав мені писати. Не можу заспокоїтись, так соромно за себе. Як заспокоїтись?
Може ще третю?• 04 мая в 10:15
Ответ дляПАЦАНКА О
Та я завжди контролюю себе, ніколи не розслабляюсь, а тут якось не вийшло себе проконтролювати(
Сколько вам лет?

автор ПАЦАНКА О • 04 мая в 10:15
Ответ дляМоже ще третю?
Сколько вам лет?
Може ще третю?• 04 мая в 10:15
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую) я просто хвилююсь чи не подумають вони, що я якась дівчина легкої поведінки.
Поздно 🙈
Може ще третю?• 04 мая в 10:16
Ответ дляПАЦАНКА О
Так, але насправді мені подобається цей чоловік (не його друг)
А ви йому ні
автор ПАЦАНКА О • 04 мая в 10:16
Ответ дляМоже ще третю?
А ви йому ні
Я знаю
Може ще третю?• 04 мая в 10:16
Ответ дляПАЦАНКА О
Я знаю
Делайте выводы
автор ПАЦАНКА О • 04 мая в 10:17
Ответ дляМоже ще третю?
Делайте выводы
Вже зробила. Але симпатія не проходить

Може ще третю?• 04 мая в 10:17
Ответ дляПАЦАНКА О
В таком возрасте пора бы соображать
автор ПАЦАНКА О • 04 мая в 10:19
Ответ дляМоже ще третю?
В таком возрасте пора бы соображать
Так, але до мене все важко доходить
Котомафия• 04 мая в 10:55
одноразова насадка на ч...
Блондинка в Шоколаде• 04 мая в 11:06
А скільки ви випили?
автор ПАЦАНКА О • 04 мая в 11:20
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А скільки ви випили?
Десь 400 мл вина і 600 пива
Може ще третю?• 04 мая в 11:40
Ответ дляПАЦАНКА О
Десь 400 мл вина і 600 пива
Зачем смешивать?
Потужна махіна• 04 мая в 12:50
Зайшла в тему, щоб переконати вас у зворотньому
Почитала
Ні, не буду переконувати
Секретница• 04 мая в 14:26
Ответ дляПАЦАНКА О
Це був протест) я втомилась бути хорошою дівчиною
це був не протест. Ви бачите що не дуже цікавите того чоловіка і хотіли набити собі ціну, хвастаючись що в вас там ще хтось зацікавлений . ’подивіться хлопці, мене хочуть, я приваблива’.
Блондинка в Шоколаде• 04 мая в 15:27
Ответ дляПАЦАНКА О
Десь 400 мл вина і 600 пива
Тобто навіть не було літра?
автор ПАЦАНКА О • 04 мая в 15:42
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Тобто навіть не було літра?
Та десь літр всього разом
Свезло так свезло• 04 мая в 15:47
Ответ дляПАЦАНКА О
Так, після першого разу почав себе так поводити ніби ми лише друзі. А за свого друга і раніше мені розповідав: а може він тобі більше сподобається аніж я
Они оба решили что нашли на все согласную,вначале с одним,потом со вторым
Заблокируйте двоих и все
Блондинка в Шоколаде• 04 мая в 15:47
Ответ дляПАЦАНКА О
Та десь літр всього разом
Ну ви даєте,чого вас так розвезло?
Я щодня більше випиваю і ніколи нічого зайвого не кажу нікому

автор ПАЦАНКА О • 04 мая в 16:44
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну ви даєте,чого вас так розвезло?
Бо я майже не п´ю