Анонімус• 2 часа назад

Старий будинок і запах.

Лишився будинок від мами, там багато років ніхто не живе. Їздимо рідко, а відповідно і провітрюємо рідко.
Речі мають неприємний запах.
Як з цим боротися?
Скляна миша• 2 часа назад
Никак, выбросить всё, ремонт новый.

автор Анонімус • 2 часа назад
Ответ дляСкляна миша
Никак, выбросить всё, ремонт новый.
Нема грошей і сенсу туди вкладатися.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляАнонімус
Нема грошей і сенсу туди вкладатися.
тоді змиритись
Не пириживай• 2 часа назад
Ніяк. Викидати зайві речі, особливо текстиль. Шафи залишати трохи відкритими, коли не плануєте довго приїжджати
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Там сирість в стінах і в підлозі. Ніяк
Джавеліна• 2 часа назад
В нас так було після бабусі. Запах зник після того як майже все викинули(спалили) одяг, постіль наново попрали і сховали у вакуумні пакети . Ну так повимирали все і провітрювали, влітку частіше їздили туди
Дон Пэдро• 2 часа назад
стирать все, сушить на свежем воздухе. мелкие вещи может и спасете, крупные вряд ли

автор Анонімус • 2 часа назад
Ответ дляНе пириживай
Їздимо кілька разів на рік.
Весна/осінь , щоб на кладовищі поприбирати. Ще кілька разів покосити траву, обполоти клумбу.
Маю сечі• 2 часа назад
Ответ дляАнонімус
Їздимо кілька разів на рік.
Тогда никак, это запах сырости от стен идёт.
автор Анонімус • 2 часа назад
Ответ дляДон Пэдро
Там нічого особливо нема.
Речі старі. Я їх забираю прати, після прання запах зникає. Але знову туди везу - і все накопичує неприємний запах.
:(
Мона_Лиса• 2 часа назад
Ответ дляАнонімус
Там нічого особливо нема.
:(
Зачем те вещи? Не проще выкинуть?
автор Анонімус • 2 часа назад
Ответ дляМона_Лиса
Зачем те вещи? Не проще выкинуть?
Це одяг, який ми там носимо.
Але вже не буду там нічого лишати, все спалю, а просто буду брати з собою.

Але розумієте, це запах будинку. Думала може якісь провітрювачі на вікна поставити чи щось таке, щоб будинок провітрювався.
Мона_Лиса• 2 часа назад
Ответ дляАнонімус
Це одяг, який ми там носимо.

Даже озонация мало чем поможет в вашем случае. Нужно просто по максимуму выкинуть ненужные старые вещи. Перемыть за раз все и проветривать постоянно
Не пириживай• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
Їздимо кілька разів на рік.
Тоді вам треба максимально розвантажити будинок. Залишити мінімум меблів, позбутися килимів, занавісок за можливості, не тримати там постільну білизну,и рушники одяг тощо. Шафи помити, залишати трохи відкритими. Можна використовувати аромадифузори
Не пириживай• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
Це одяг, який ми там носимо.

Можна спробувати обробити парою мʼякі меблі і на час, коли ви там буваєте ставити кварцову лампу, це прибирає бактерії та плісняву, які власне і утворюють цей запах