ВсеЧетко• 2 часа назад
Як вам сукня?
Для випускного в 9 класі?
ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Крупные принт, цаеты, вообще не знаю, кому идут, делают бабищу какую то на самоваре
из_под_тишка• 2 часа назад
Немодный фасон. Унылая расцветка. Общее жалкое впечатление очень бедной провинции.
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ця сукня на моделі гарно виглядає, на молодій дівчині під гарне взуття, чому б ні? Краше ніж ті прокатні з штучного шовку до підлоги. Це дівчинка обирала?
Сосиска_Втесте• 2 часа назад
автор мне не нравится, но если ваша дочь выбрала, то конечно покупайте, главное чтобы ей нравилось...
жар-птица Нюра• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
о, тут симпатично выглядит
ВсеЧетко
• 1 час назад
Щось не може обрати
Ми тут прочитали про фірму січі Лондон
Ось така сукня є
Мені самій не дуже
Але під її зелені очі
Квіти не дуже? Так?
Ми тут прочитали про фірму січі Лондон
Ось така сукня є
Мені самій не дуже
Але під її зелені очі
Квіти не дуже? Так?