Мальчижка• 10 мая в 23:48
Не витримую
Хочу ,щоб мене хтось забрав, полікував ,зробив зуби,купив квартиру ,погасив кредити.вже не можу ,просто лежу день не їм плачу і все .я сама втомилась немає сили на роботу йти ,а грошей немає .психологічний стан сказав тю тю ще кицька в мене шкода її треба годувати стерелізувати ,а грошей немає.нічого не прошу ,просто понити .
18
5
ЛижТолько• 10 мая в 23:52
Біда просто завести тварину і не мати чим її годувати чи полікувати (або стерилізувати).
5
2
автор
Мальчижка
• 10 мая в 23:53
Ответ дляЛижТолько
Біда просто завести тварину і не мати чим її годувати чи полікувати (або стерилізувати).
Хто знав що так буде
9
4
Мольфарочка• 10 мая в 23:54
Ответ дляМальчижка
Вже рік в мене
Стерилизовать обязательно🥲это ее здоровье
1
ЛижТолько• 10 мая в 23:55
Ответ дляМальчижка
Хто знав що так буде
Ви кошеням брали? Їх до року треба стерилізувати (4-7 міс). Якщо дорослою, то за рік не назбирали грошей?
14
Секретница• 10 мая в 23:56
Ви, можливо, не уявляєте, але таких як ви зараз дуже багато і повірте є ще хужі ситуації. Мене в такі моменти підтримує те, що в когось ще гірша ситуація і вони не вітаються при цьому.
9
8
1
автор
Мальчижка
• 10 мая в 23:58
Ответ дляМольфарочка
Стерилизовать обязательно🥲это ее здоровье
Я це знаю
Анонім Секретар• 10 мая в 23:58
Розібратись чому немає сил.
Йти через не хочу. Фізична активність часто часто приводить до тями
Йти через не хочу. Фізична активність часто часто приводить до тями
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:03
Вы взрослая ведь) зачем кредиты набрали?) Чего зубы вовремя не лечили( полечить маленькую дырочку 1600, а каналы и кубла около 8000 за зуб)? Зачем кота взяли, если сами как кот?)
16
5
3
Мольфарочка• 11 мая в 00:04
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы взрослая ведь) зачем кредиты набрали?) Чего зубы вовремя не лечили( полечить маленькую дырочку 1600, а каналы и кубла около 8000 за зуб)? Зачем кота взяли, если сами как кот?)
Не наседайте, у каждого есть тяжелые периоды
21
1
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:06
Ответ дляМольфарочка
Не наседайте, у каждого есть тяжелые периоды
Абсолютно не наседаю, но по зарплате кассира атб в 17900 автору хватит снять комнату в общаге, прокормить себя и сделать зуб пока маленькая дырочка
16
4
1
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:07
Ответ дляМольфарочка
Не наседайте, у каждого есть тяжелые периоды
Обучение от тту 9 мес, и автор водитель траллика, там около 32000 зарплата, хватит уже снять квартиру)
10
3
автор
Мальчижка
• 11 мая в 00:08
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы взрослая ведь) зачем кредиты набрали?) Чего зубы вовремя не лечили( полечить маленькую дырочку 1600, а каналы и кубла около 8000 за зуб)? Зачем кота взяли, если сами как кот?)
Кредити вже давно тягнуться .зуби там не тільки дірочка .кота не планували так склалося .все в житті буває .ніколи не думала ,що так буде
7
1
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:08
Курсы поваров от центра занятости, и тоже в горячий или холодный цех легко устроиться, в любой гендель ищут)
10
2
західний_діалект• 11 мая в 00:09
Ответ дляБідося
У вас нет родных и друзей? Попросите у них денег.
Вы готовы раздавать друзьям деньги? Или родственникам?
5
5
2
автор
Мальчижка
• 11 мая в 00:10
Ответ дляПомилуйте мадам
Обучение от тту 9 мес, и автор водитель траллика, там около 32000 зарплата, хватит уже снять квартиру)
Цікаво .я і тралік щось з області фантастики .я зараз з квартири вийти не можу зразу панічна атака
9
4
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:11
Ответ дляМальчижка
Кредити вже давно тягнуться .зуби там не тільки дірочка .кота не планували так склалося .все в житті буває .ніколи не думала ,що так буде
Сигаретный киоск вам подходит работа?) Сигареты и газеты продавать? Много ума не надо
8
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:11
Ответ дляМальчижка
Цікаво .я і тралік щось з області фантастики .я зараз з квартири вийти не можу зразу панічна атака
От нее не умирают) потруситесь, сердце постучит и пойдете😂
8
ЛижТолько• 11 мая в 00:12
Ответ дляМальчижка
Цікаво .я і тралік щось з області фантастики .я зараз з квартири вийти не можу зразу панічна атака
Значить є за що жити.
2
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:12
Ответ дляМальчижка
Цікаво .я і тралік щось з області фантастики .я зараз з квартири вийти не можу зразу панічна атака
Магазины всякой фиготы, зоо, белье, там много ума не надо
8
А я кумедна• 11 мая в 00:16
Ответ дляПомилуйте мадам
Курсы поваров от центра занятости, и тоже в горячий или холодный цех легко устроиться, в любой гендель ищут)
А в генделях зарплата, конечно, как у Смелянского. Автор и зубы сделает, и квартиру купит, и кошку накормит, с первого же аванса, ага...
14
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:17
Ответ дляА я кумедна
А в генделях зарплата, конечно, как у Смелянского. Автор и зубы сделает, и квартиру купит, и кошку накормит, с первого же аванса, ага...
Ну друг мангальщиком работает по 30000 с чем то имеет. Не думаю, что автору плохо
Помилуйте мадам• 11 мая в 00:17
Ответ дляА я кумедна
А в генделях зарплата, конечно, как у Смелянского. Автор и зубы сделает, и квартиру купит, и кошку накормит, с первого же аванса, ага...
Кота на олх отдам даром, закрыть кредиты, потом зубы и жить как человек
9
2
1
Трейдер кріпти• 11 мая в 00:24
Не дивно, що не хочеться йти на роботу. Який сенс працювати цілими днями, якщо живеш всеодно в злиднях. Мені на щастя вдалося знайти іншу роботу, коли ціни почали летіти вверх. Мій бувший роботодавець і не думав підвищувати з.п. Казав, що треба потерпіти. Роботи було валом, а треба потерпіти. Тільки не зрозуміло якого фіга терпіти.
4
1
Вмію заміряти найкраще• 11 мая в 00:38
Ответ дляМальчижка
Я це знаю
Є безкоштовно в містах, але запис за кілька місяців. Пошукайте місцевих зоозахисників, може вони допоможуть
1
Не гавкаю- но охраняю• 11 мая в 00:39
Ответ дляБідося
У вас нет родных и друзей? Попросите у них денег.
А если у родных и тем более друзей тоже нет лишних денег или они понимают , что автор их не отдаст ?
bespe4na_mavpa• 11 мая в 00:44
Ответ дляМольфарочка
Стерилизовать обязательно🥲это ее здоровье
У меня кошка жила 7 лет, ни разу в ветклинике не была, здоровая не стерилизованная. Не умерла, убежала случайно и не нашли
6
3
3
автор
Мальчижка
• 11 мая в 00:54
Ответ дляbespe4na_mavpa
У меня кошка жила 7 лет, ни разу в ветклинике не была, здоровая не стерилизованная. Не умерла, убежала случайно и не нашли
Рожала кошка ?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу