Маю декілька думок• вчера в 14:38
Порадьте хорошого адвоката у Києві
Доброго дня. Шукаю хорошого і перевіреного адвоката. Я потерпіла у справі про шахрайство в особливо великих розмірах. Подана заява до поліції, але жодних реальних дій немає. Дані шахрайки є.
Ответ дляМаю декілька думок
В мене 3 місяці минуло і нічого, розпитали і на цьому все. Шахрайка не сидить, максимум карти заблокували і то тому, що я в банк звернулась.
Доброго ранку! В вашому випадку напевно самий кращий варіант найняти грамотного і совістливого адвоката(якщо такі існують), тому що якщо ви не в Україні вашою справою не буде кому займатися. Вам потрібна людина, яка буде представляти ваші інтереси і не тільки в суді, а і в поліції також. Тим паче поліції не хоче нічим займатися, потрібна людина яка буде контролювати необхідні слідчі дії і давати «волшебного пенделя» слідчому, якщо він і далі буде морозитися. По якій статті КПК відкрито кримінальне провадження? Почитайте статтю і який у неї термін давності, можливо слідчий чекає коли у справи вийде термін давності, для того щоб просто закрити вашу справу та і все. І не потрібно нічного робити. Тому я вважає гарний адвокат, дуже потрібний, тому що ми не розуміємся в кримінальному праві і не знаеємо багатьох нюансів