из_под_тишка• вчера в 00:57
Як починаються психічні розлади?
Без комплексів• вчера в 01:56
Ответ длядолой_лама
Це ви про яку краіну?
Про всі. У Європі дуже погана їжа, пуста фактично. Їж масло, 82%, а воно ніяке, яку б ти марку не купував. Якщо в Україні їсти масло 82%, то зразу смак відчуєш, жирне, почне, смачне, а це сухе, пусте, пісне, що їв, що в небо дивився.
долой_лама• вчера в 01:57
Як на мій смак, то надзвичайно смачно- голандські натуральні сири, завжди свіжа зелень, свіжа морська риба
Без комплексів• вчера в 01:58
Ответ дляХачапууури
Для меня нормальная там еда. Но у меня нет культа еды. Я и дома не обжираюсь
Нормальна це коли дома звариш, але от ця капуста яка не вариться навіть 40 хвилин в борщі, дерев´яна, цікаво де і як вона росте. І так багато продуктів. Мерзотні просто. Голубці накрутити нереально, товста, тверда, не вариться, але грантососи не їдять голубці і борщ, вони живуть піцу і харчуються в Макдональдсі. Нам багатих не зрозуміти😂😂😂
долой_лама• вчера в 01:59
Ответ дляБез комплексів
З мого досвіду- навпаки. Я купую молочку , яловичину , яйця з ферм в Нідерландах. Дуже смачно і натурально
Без комплексів• вчера в 02:00
Ответ длядолой_лама
Яке воно все пісне , ті сири. Пусте, пісне, сухе і коли суперсвіже, тільки з пилу, з жару. А якщо ви гурман або людина яка швидко визначає кількість консервантів на нюх і смак, на погляд, то тоді прийдеться добре раціон перетрясти щоб зварити нормальну їжу.
Хачапууури• вчера в 02:00
Ответ дляБез комплексів
Голубцы я не делала, у меня времени не было на это, работала по 12 часов
А вот борщ и отбивные часто делала на выходных, вкусно. Не заметила твердой капусты. Нашли к чему прикопаться
Душка-свекрушка)))• вчера в 02:01
Ответ дляиз_под_тишка
Мені здається, що я їду кукухою. Не знаю, як це відчуття пояснити. Хочу поселитися десь у віддаленому селі, щоб мати інтернет і нікого не бачити. Ще маю відчуття, що нічого гарного у житті не чекає
Це не психічний розлад, а реакція нормальної людини на цей йо…тий світ.
Без комплексів• вчера в 02:02
Ответ длядолой_лама
Ну може в Нідерландах все від альпійських корів, а тут не дуже. Наприклад молоко, 3,2 %. В принципі, якщо сильно розпродавати не дуже від 1,5%відрізняється. Таке собі, майже однакове ніяке))) що то пусте, що то. Беру 1,5% на налисники, 3,2% пити просто в кружці. Як наллєш обидві і п´єш і не вгадає зразу який процент.
долой_лама• вчера в 02:03
Ответ дляБез комплексів
Таких смачних сирів, як в Нідерландах, я не іла ніде! Що старі, що молоді види
Без комплексів• вчера в 02:04
Ответ дляХачапууури
Та капуста в них жахлива, жодного разу ще нормальну не купила, приходиться з пекінської робити. На вихідних можна і голубці заварганити)) ви ж мабуть реформатор, я ж кажу, ви не їсте нормальну живу їжу, вони також не їдять, тому і дурні такі і агресивні як чорти))) їм в голову холестерин б´є.
долой_лама• вчера в 02:05
Ответ дляБез комплексів
Що ви несете?🤦♀️
Хачапууури• вчера в 02:05
Ответ дляБез комплексів
Вы почитайте свои комментарии, по моему вы тут одна агрессируете в теме
Без комплексів• вчера в 02:06
Ответ длядолой_лама
Що ви несете?🤦♀️
Реальність яка є. А що ви подумали не знаю)))
Без комплексів• вчера в 02:07
Ответ дляХачапууури
Нічого не агресію, я розказую про життя. Що люди злі не народилася, а зробилися такі, погане харчування, жажда грошей, і для меня большая радость сделать маленькую радость. Все в комплексі дає клондайк, який віддзеркалюється на звичайних пересічних громадянах.
из_под_тишка
• вчера в 02:18
Ответ дляРобот Вертер
Автор, ви звідки в Украіні, і де зараз живете?
Не буду писати країну, бо зараз скажуть, що я з жиру біюся. Західна Європа. В Україні житла не маю і до виїзду жила на оренді
ШобВам_КакНам• вчера в 02:39
Ответ дляиз_под_тишка
Думаю, ви нормальна. Маю зараз близьку подругу, в якої дійсно на фоні розлучення великі проблеми…
Fashion_besties• вчера в 04:23
Нарушение мышления признак шизофрении. Когда нет логики в суждениях либо противоречия.
Странная она какая-то люди думают
Яжбоматусяблін• вчера в 04:57
Задолго до первых активных проявлений болезни могут начаться странные интересы. Например, человек, который раньше никогда этим не увлекался, начинает активно интересоваться психологией, философией, эзотерикой. Эзотерика это почти прям классика. Погружение в странные фантазии. Метафзическая интоксикация. Депрессии или наоборот маниакальные состояния. Изменение речи, появление высоклпарных слов.
Кицюююня• вчера в 07:12
Ответ дляиз_под_тишка
Настя, ми в курсі, що ви в Англії)
ТаЕщеОптимистка• вчера в 07:51
Ответ дляБез комплексів
Г!воно ще то. Нормальної їжі там нема.
Так покупайте нормальную у фермеров, а не в супермаркетах. Зарабатывайте больше, если хотите нормальную еду.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 07:53
Ответ дляБез комплексів
Описание укр маргарина из вредного пальмового жира, которое продаётся под видом масла. Всё укр достойное - только из села от знакомых.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 07:56
Ответ дляБез комплексів
Займитесь делом, а не налисники крутите. Вот это у вас времени, такой ерундой заниматься
Не нравится еда в Европе? Вы знаете ответ
Без комплексів• вчера в 09:17
Ответ дляШобВам_КакНам
А я маю одну яка одночасно з двома ахалася мужиками, робила аборти, бо не зрозуміло від кого та сперма була в ній, потім з одним розійшлася, знову аборти і потім уже по п´яні залетіла, от цю останню дитину залишила, але птср залишився і поки що він не проявляється, іноді є панічні атаки, але це тільки далекі відгуки. Але в Україні пропаганда абортів, можливо і психологічний супровід таких є.
Без комплексів• вчера в 09:18
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ні, відповідь яку ви знаєте не знаю. Не подобається їжа, але буває, щось і смачне, наприклад тортики🙈
Так точно!• вчера в 09:23
Ответ дляиз_под_тишка
У мене так.Їодила до невролога бо до психіатра страшно було.Просрала,вибачте,10 років життя свого бо діагноз неправильний і лікування також відповідне.Коли зовсім складно стало,нічого світлого не бачила взагалі в майбутньому.Постійна злість і тривога мене вимотували скажено.Пішла до психіатра-ГТР.Назначила АД .І життя змінилось.Проблеми нікуди не поділись.Але мені стало легше дивитись на них і вирішувати.Майбутнє не так лякає.Шкода тільки що частина життя пройшла ось так
ТаЕщеОптимистка• вчера в 10:06
Ответ дляБез комплексів
У вас помешательство на еде? Вас ничего другое в жизни не интересует?🤔 Вы не читаете книги, никуда не ходите, не повышаете интеллектуальный уровень и эрудицию? Налисники крутите и голубцы днями?
Без комплексів• вчера в 13:05
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А вы что думали? Не вести же мне пересуды о Династии. Знаете сколько таких династий от пиплов на тихую построили. Но кому это интересно, народ умирает, ничего не меняется, а я наличники кручу с голубцами🤔🤗