Анонімус• вчера в 17:55

Вас би напрягало якби чоловік 2 міс бігав на масаж до молодої дівчини?

Я не знаю скільки має тривати той масаж.. вже 2 міс 2 рази в тиждень
На все тіло 1.5 год, він каже кайфує коли масажують ноги і шию
Мене це задіває.. може то я така- дайте протрезвіти, дайте мені стусана якогось, вибийте це з моєї голови
Сам факт що йому приємно в деяких місцях на цьому масажі не дає покою.
Лежить на животі всі 1.5 год
Синиця у спідниці• вчера в 18:16
Ответ дляАнонімус
700 грн каже
Дайте контакт)
Бо це вартість за 30 хвилин зазвичай. Ми теж підемо. Заодно все розузнаємо для вас

Синиця у спідниці• вчера в 18:17
Ответ дляSo_so
Так как я знаю Вашу историю (не буду писать никаких деталей), Ваш единственный шанс достойно держаться в своей истории это постараться включить голову, потому что даже если Вы 45 кг будете весить, это не поможет.
Как вы догадались историю человека с темой от анонима?
автор Анонімус • вчера в 18:18
Ответ дляБезпорадна Кроко
Він вам все розказує, чого ви паритесь
Тобто якщо розповідає то можна не напрягатись?
Вкаблучках• вчера в 18:23
Не Цікаво, коли теми повторюються. Про масаж у молодої дівчини було і не раз.
Вкаблучках• вчера в 18:23
Ответ дляАнонімус
Треба ходити на масаж з ним, а то йому треба, а Вам ні?
Безпорадна Кроко• вчера в 18:21
Ответ дляАнонімус
Зазвичай зраду приховують
Безпорадна Кроко• вчера в 18:21
Ответ дляСиниця у спідниці
Суть однакова

Вкаблучках• вчера в 18:21
Ответ дляАнонімус
700 грн каже
Дешево. Це бе така щедрість? В санаторії ’Шахтар’ в Трускавці?
Вкаблучках• вчера в 18:22
Ответ дляСиниця у спідниці
Дайте контакт)
І мене беріть, я спец підбирати масажистів
Вкаблучках• вчера в 18:23
Ответ дляБезпорадна Кроко
Зазвичай зраду приховують
Та, ну. Деякі вважають, що тіпа розказали жінці і вона дала добро. Взаєморозумінням це називають
автор Анонімус • вчера в 18:31
Ответ дляВкаблучках
Коли ч почала возмущатись що часто туди ходить
Він запитав - «а що ти проти щоб я був красивим і здоровим? Що за наїзди?»
Вкаблучках• вчера в 18:55
Ответ дляАнонімус
Тролите. Масаж за 700 грн не зробить ні красивим , ні здоровим
автор Анонімус • вчера в 19:27
Ответ дляВкаблучках
Значить він сам придумав цю ціну