Где тут 0?• 16 мая в 07:51
Позняки де ви фарбуєте нігті? Щоб цінник не був 1400 грн
Агент Пинкертона• 16 мая в 07:54
Осокорки, дома крашу, лаком молочного цвета, из Авроры за 29 грн
11
3
1
Околовита• 16 мая в 08:06
Ответ дляАгент Пинкертона
Осокорки, дома крашу, лаком молочного цвета, из Авроры за 29 грн
Гарно тримається?
Бо мій тримається тиждень, починає знизу сколюватися.
Бо мій тримається тиждень, починає знизу сколюватися.
автор
Где тут 0?
• 16 мая в 08:07
Ответ дляОколовита
Дарницька площа,фарбую сама, можу гарний лак порадити, і ремувер)
Напишіть будь ласка назви продуктів😀
Прилипало• 16 мая в 08:12
Ответ дляАгент Пинкертона
Осокорки, дома крашу, лаком молочного цвета, из Авроры за 29 грн
Транжира. Я вчора купила в Еві за 16.99.
Не Київ
Не Київ
1
Гжегож Бженчишчикевич• 16 мая в 08:35
Ответ дляМамина корзиночка
А скільки він по вашому має бути?
300?
300?
Я роблю за 500 грн дома у майстера френч 550 грн
Аноним_Русалка• 16 мая в 08:48
Давно дома сама роблю. Не розумію за що там навіть 500 грн платити...
Гжегож Бженчишчикевич• 16 мая в 08:57
Ответ дляАноним_Русалка
Давно дома сама роблю. Не розумію за що там навіть 500 грн платити...
Я теж мрію купити лампу і сама робити
Аноним_Русалка• 16 мая в 09:06
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я теж мрію купити лампу і сама робити
Що там мріяти? Лампа на тему 350 грн коштує...
1
1
Блиск думки• 16 мая в 09:33
Ответ дляМамина корзиночка
А скільки він по вашому має бути?
300?
300?
Вы, правда, считаете это адекватная цена за маникюр - 1400?
Таракашечка• 16 мая в 09:58
Я роблю тут, за 900-1000.
Доволі непоганий манікюр.
Хоча в MVK мені більше подобається.
Доволі непоганий манікюр.
Хоча в MVK мені більше подобається.
Мамина корзиночка• 16 мая в 11:00
Ответ дляБлиск думки
Вы, правда, считаете это адекватная цена за маникюр - 1400?
Якщо в салоні то так
Аренду і комунальні бачили? Ну і майстер не працює 50/50.
Аренду і комунальні бачили? Ну і майстер не працює 50/50.
Блиск думки• 16 мая в 13:01
Ответ дляМамина корзиночка
Якщо в салоні то так
Аренду і комунальні бачили? Ну і майстер не працює 50/50.
Аренду і комунальні бачили? Ну і майстер не працює 50/50.
В будь-якому разі така ціна не нормально в співвідношенні до зарплат.
Мамина корзиночка• 16 мая в 13:35
Ответ дляБлиск думки
В будь-якому разі така ціна не нормально в співвідношенні до зарплат.
Якщо ви не можете собі дозволити зробити манікюр, бо у вас низька зп, то чому майстри повинні вам робити його за копійки?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу