Всім привіт
На УЗД виявили по одній ендометріоїдній кісті в кожному яєчнику
Гінеколог призначив гормональну терапію - препарат Дієногест Зентіва(Zentiva).
Я вагаюсь чи приймати чи ні, гінеколог каже не затягувати і не вагатись. Щоб стримувати прогресування. Паралельно хочу дообстежитись (шкт, печінка, жовчний)
Хто приймав дієногест цієї торгової марки поділіться відгуком, будь ласка. Як себе почували, чи допомогло?
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Лучше визан, это классика. А сколько вам лет и планируете ли детей в будущем?
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Допоміг при багатокамерній змішаній кісті років 5 назад. Набора ваги не було, навпаки десь 7 кг пішло за пару місяців.
Але в мене схильність до цих утворень, треба і зараз обстежитись
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
25, так, планую
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Ответ дляВиктория -73e1
25, так, планую
Тогда не затягивайте и визан обязательно нужно пить до беременности
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую вам за відповідь. Побічних ефектів не було?
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мені якраз лікар і каже що це навіть і краще буде- пропити дієногест перед вагітністю і таким чином підготуватись до неі, «розчистити» так би мовити. Я так розумію це правда? За Візан вже багато читала, що часто саме його обирають. Але так як лікар призначив цю торгову марку дієногесту то думаю пробувати його
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Підкажіть, будь ласка, можливо ви пропивали до вагітності?
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляВиктория -73e1
Ні. Я побоювалась його пити, але тоді це лікування дуже допомогло
Всім шампаньського• 2 часа назад
Я пью рік, починала з візана, потім перейшла дієногест бо він вдвічі дешевший. На 90% пройшов біль. Менструація номінально, на рівні мінімального міні тампону, цикл загалом зберігся, але став значно довшим.
Вага за перших 3 міс різко підскочила + 10 кг, потім теж росте, але вже не такими страшними, т емпами. Тож треба дуже слідкувати за харчуванням в особливо вуглеводами.
Більше побочок не спостерігаю. Лібідо на тому ж рівні що і завжди. ПМС не було і до таблеток
На початку лікування робила аналізи та МРТ з контрастом малого тазу щоб підтвердити доброякісність. І ще мамографію.
Ответ дляПоліпривіт всім
Допоміг зменшити кісту,
чи на фоні прийому дієногесту вона зовсім зникла?
САМ_ТАКОЙ• 2 часа назад
Ответ дляВиктория -73e1
Я- гинеколог и назначаю то, чтотнаписала
Ответ дляВсім шампаньського
Дякую вам за відповідь! Приймаєте зараз саме Зентіву, правильно розумію?
Підкажіть, будь ласка, цикл довший став- маєте на увазі більше ніж 28 днів?
Мені лікар сказав що на початку прийому може бути нестабільна ситуація, типу декілька разів на місяць може бути менструація замість звичних 4 днів, що треба це просто пройти… а як у вас було?
Підкажіть, будь ласка, які аналізи робили? Можливо я теж собі візьму на замітку.
МРТ з контрастом був інформативний? Я нещодавно читала блог однієї дівчинки в інст яка проходить шлях лікування ендометріозу, то вона зазначає що в Бухаресті в Центрі Ендометріозу роблять якісне МРТ, і що в нас воно не таке інформативне.. я подивилась ціни які беруть у нас за нього, то думаю як воно може бути недостаньо інформативним