Меня не звали• вчера в 20:08
Хто в темі з ситуацією з мобільним інтернетом
у якого оператора зараз краще?
freedom_2015• вчера в 20:57
все залежить від конкретної місцевості ,навіть в Києві може бути по різному по районах
Щедрик• вчера в 21:09
В моїй місцевості, біля Львова, ніколи не буває інтернету від киівстару, тільки водафон. Тому погоджуюсь з постом вище , все залежить від конкретної місцевості
120-120-120 (не худею)• вчера в 23:09
Ответ дляfreedom_2015
100%! у нас в різних кімнат різний працює, + ще від вітру може залежати. Не вгадати, краще мати два.