Дона Ко Ко• вчера в 11:20
Вибачте за дорослу тему зранку, але
Що це на мене найшло? Постійно хочеться сексу. До овуляції ще два дні. А якби й вона раніше, вже мало б пройти, а триває вже 4 чи 5 днів. Сексу не було давно, партнер тимчасово не доступний.
Може це клімакс вже підкрався з таким симптомом?😅 Мені 44
Господи, сиджу на роботі, а думки зовсім не про роботу
Божий одуванчик• вчера в 11:23
Запросто. У меня такое было перед перименопаузой-полгода повышенного либидо
Дона Ко Ко
• вчера в 11:25
Ответ дляБожий одуванчик
А тоді просто нормалізувалося чи знизилося? У мене цикл ще стабільний, але от таке от з явилося і іноді припливи вночі. І пмс гостріше відчувається. Господи, я не думаю що у мене всьо через пів року
Дона Ко Ко
• вчера в 11:26
Ответ дляТоскующая
Ваши руки не для скуки.
Это нормально
Не повірите - не допомагає
Міс Всесвіт• вчера в 11:40
У меня такое когда долго без секса. Как по мне это нормально для здорового человека - хотеть секса.
Не цілуюсь з бодуна• вчера в 11:40
в мене так було, коли не було десь 1,5 роки сексу після 20 років стабільних відносин. Я кожну овуляцію відчувала))), зараз є постійний партнер, то такого вже немає. 45 років.
Радикальная• вчера в 11:42
Тю, а что в этом ненормального , если секса давно не было и его хочется? Проблема ваша в чем? Вы правда считаете что в норме его наоборот должно не хотеться?
Дона Ко Ко
• вчера в 11:47
Ответ дляРадикальная
Зазвичай мені й не хочеться коли немає можливості. Виключення - день-два коли овуляція
Радикальная• вчера в 11:48
Ответ дляДона Ко Ко
А у вас постоянно большие перерывы в сексе?
Зашла на 5минут• вчера в 11:59
Ответ дляДона Ко Ко
У вас вже давно періменопауза триває. Контролюйте. В мене рання. І такий період теж був, згодом лібідо як відрізало. І чого через півроку? Таке може роками тривати.
Божий одуванчик• вчера в 12:16
Ответ дляДона Ко Ко
Да, потом сначала вернулось на мое низкое, а сейчас, в климаксе, его вообще нет
.
Анонім Завгосп• вчера в 12:38
Ответ дляТоскующая
Ваши руки не для скуки.
Это нормально
Ничем там руки не помогут. Єто не то.нужен хороший любимый член
Дай подивлюся• вчера в 13:01
Ответ дляТоскующая
Ваши руки не для скуки.
Это нормально
Пишуть бревна, котрі не розуміють що таке оргазм від члена...
Тоскующая• вчера в 13:30
Ответ дляАнонім Завгосп
Облегчат
А чего страдать? Надо действовать из тех условий, которые в наличии. Может, у автора есть интересные игрушки
Тоскующая• вчера в 13:32
Ответ дляДай подивлюся
А якщо члена нема, то і оргазм нема як получити? Пише зациклена на члені членкиня партії заперечення іграшок.
Чи може мастурбація - гріх, у вашому розумінні?
Дона Ко Ко
• вчера в 13:35
Ответ дляТоскующая
Облегчат
Та не допомагає. Мені здається навпаки. Чоловікові була б кабзда якби зараз приїхав
Дай подивлюся• вчера в 16:14
Ответ дляТоскующая
Секс це не тільки оргазм. Потерти клітор чи щось в себе позасовувати заради оргазму навіть наближено до сексу не дотягує. Як взагалі можна зрівняти якусь іграшку і живу людину? То тільки бревна фригідні різниці не бачать...
Тоскующая• вчера в 16:23
Ответ дляДай подивлюся
То ви радите автору коханця завести чи переїхати до чоловіка, ймовірно, це лінія фронту чи місце не дуже придатне для її проживання, покинувши роботу, побут і всіх, за кого автор може мати відповідальність?
Ви така членозалежна, аж страшно. Зате не бревно )
Автор думає головою, на відміну від вас
Дай подивлюся• вчера в 16:25
Ответ дляТоскующая
Автор думає головою, на відміну від вас
Я автору нічого не раджу, оскліьки не знаю достеменно її ситуації.
Тоскующая• вчера в 16:31
Ответ дляДай подивлюся
Вона все детально написала в постах. Гадаю, їй дуже ’приємно ’ читати про ’різницю’, не маючи можливості нічого змінити в своїх обставинах
Дай подивлюся• вчера в 17:29
Ответ дляТоскующая
Безвихідна ситуація існує лише відомо де... не драматизуйте...
Анонім Завгосп• вчера в 20:19
Ответ дляТоскующая
Облегчат
Нет. Э то все не то