Дуболом• вчера в 12:49
Тонування блонду
Дівчата-блондинки, якою фарбою тонуєте (освіжаєте) свій блонд в домашніх умовах?
Дуболом
• вчера в 12:54
Ответ дляТам-тарарам
Не ризикую вдома, йду до майстра
там не так страшно)))) окисник на 1,9% тримається не довго
Дуболом
• вчера в 13:01
Ответ дляВсіх підсаджую
Мастер дал формулу. Краситель Redken shades eq.
дякую
Заліковий троль• вчера в 13:21
Мені майстер порадила вибрати відтінковий бальзам і змішувати його з маскою чи бальзамом для волосся і наносити як звичайну маску.
Чаклунка-ведунка• вчера в 13:54
Ответ дляЗаліковий троль
Який бренд бальзаму використовуєте?
Сегодня я не я• вчера в 14:14
Ответ дляВсіх підсаджую
а можете подробнее))))) без окислителя.? а тон
Марс атакує• вчера в 16:09
Ответ дляДуболом
А навіщо Вам тонувати ще й з окисником?
Моя майстер радила шампунь від жовтизни, я купила але жодного разу не скористалася бо не бачу потреби - в мене теплий блонд. Віддала дочці, вона грається - в неї холодний блонд.
ТебеОноНадось• вчера в 16:29
Удобнее всего годвел колоранс. Его наносишь как маску/ кондиционер…..и он равномерно ложится.
Дуболом
• вчера в 20:59
Ответ дляФизрукая
Матрикс тонер безамиачный . К нему нще окислитель докупить 2,7%
Який номер купуєте?
Дуболом
• вчера в 21:00
Ответ дляМарс атакує
А навіщо Вам тонувати ще й з окисником?
Мені здається то так волосся щільніше, наповнене
Физрукая• вчера в 21:22
Ответ дляДуболом
Який номер купуєте?
Там много разных оттенков, все хорошие . 10 ку на белый блонд ( у меня мелирование балаяж ,свою базу не трогает , мне это важно очень )